0 CZK

Úplněk ve znamení Střelce  

 Všichni byste měli mít zvládnuté ENERGIE Raka

1. Spořivost, šetření, zacházení s financemi.

Aby člověk získal finance, musí mít nejdříve pořádek ve svém myšlení. I při ztrátách je důležité zachovat klid. Protože v životě je to tak, že člověk nejdříve něco ztratí proto, aby v budoucnu něco získal. Člověk, který chce něco získat, měl by mít dostatečné sebevědomí. Zdravě vyvinuté sebevědomí je za všech okolností zdrojem síly. A přesně o tom Račí energie je. Lidé, kteří mají dobře zpracované energie Raka, mají sklony ke zvýšené šetřivosti, a tak je může okolí někdy vnímat, jako velké šetřílky, až lakomce. A ti, kteří tyto energie používat neumí, jsou, stále v nějakých dluzích. A dokud se s tím nenaučí pracovat, stále v dluzích budou. Jenže jak to vlastně je? Většina Raků si přinesla na tento svět karmické zadání, dobře hospodařit a neplýtvat. Je to proto, že prožili v minulých životech téma, kdy se nemohli postarat o rodinu, kdy měli málo. A když se narodili do tohoto života, mohou si vybrat. Buď budou žít v hojnosti, anebo se zase nebudou moci postarat o rodinu.  A tak se mají naučit chovat šetrně. Když energie financí dobře zvládnou, jsou to dobří správci financí. I když okolí to může vnímat jako, že jsou držgrešle. Jenže, to je právě to. Když jste pod vlivem energie Raka, vaším úkolem je zamyslet se nad tím, jak pracujete se svěřenými prostředky. A kdo vám je svěřil? No vesmír. V tomto životě vám nic nepatří. Sebou si to nikam nevezmete. Vše tady máte půjčeno a je na vás jak si vše užijete. Jestli se budete celý život honit za tím, abyste všechno měli, anebo jestli se naučíte pracovat s energiemi a budete všechno mít i bez honičky, stresů a termínů.  To co tady na zemi můžete používat, je to, po čem toužíte a k čemu v životě směřujete. Ale protože jsou vaše myšlenky často zmatečné a navíc ovlivněné vaším okolím, tak se dějí občas ve vašem životě zmatky. Je to na vás, jak pochopíte tyto energie a je na vás, jak se naučíte pracovat s energiemi hojnosti.

 

2. Pozitivní myšlení, dobrá nálada, zrušit vzorec náladovosti.

Právě proto, že všechno co se týká energie Raka, je pod vlivem Luny, tak se můžete v tomto období setkávat s velkými emocionálními výkyvy. Lidé narození ve znamení Raka, jsou často urážliví a reagují nepřiměřeně. Mají zvláštní dar urazit lidi okolo sebe a tím si komplikují míru úspěchu. Ale mají také zvláštní dar, být uraženi. Jejich nálady se střídají, jsou veselí a najednou se s vámi přestanou bavit a vy nevíte proč. Jsou nabiti emocemi, právě proto, že jim vládne Luna. A i ti Raci, kteří ze sebe dělají drsňáky, jsou velmi emotivní. A úplně stejně jako lidé, se projevuje období, kdy je úplněk, ve znamení Raka. V tyto dny je jedno, jaké jste znamení, ale přebíráte pod vlivem račích energií zvýšenou emotivitu. Jste citlivější, vnímavější, vztahovačnější a náladoví. Je potřeba si to uvědomit a začít pracovat se svými emocemi.

3. Mateřství rodičovství, vztah rodič dítě a dítě rodič, partnerství.

To je velmi silné téma. Rodičovství. Vztah rodič dítě a dítě rodič. Raci si přinesli na tento svět tuto karmu. Nemají to jednoduché. Buď jsou jako rodiče přehnaně starostliví, anebo naopak prožívají se svými potomky problémy. Mají prostě ukázat, jak zvládají své rodinné povinnosti. Je až s podivem, kolik Raků otců se nemůže shodnout se svými syny. Platí to u všech, ale u Raků mnohem více, rodí se jim děti, které jsou pro ně učiteli. A často je učí, právě v oblasti financí. A ne každý člověk je ochoten přistoupit na to, že by se měl něco naučit od svého dítěte. Jenže kdo říká, že moudrost člověk získává věkem? U Raků to tak často není. Jsou ponořeni do shromažďování a do svých emocí. A dokud to nezpracují, je jejich svět o konfliktech s dětmi, s rodiči s jejich partnery. Když se někdo rozvede a najde si nového partnera a má navíc dítě ve znamení Raka, tak skloubit vztahy v rodině je úplný „majstr štych“. Povede se to jen za velkého úsilí. A tak ve dnech, kdy probíhá úplněk v Raku, si vy všichni máte uvědomit, co je pro vás rodina. Co jsou pro vás rodiče, děti. Ale také vaše rodná země. Váš dům, prostě vaše domácí zázemí. Pod vlivem těchto energií, prožíváme emoce v těchto oblastech.  

4. Intuice a energie vodního živlu.

Rakům vládne Luna a jsou na její fáze velmi citliví. Ve dnech kdy je úplněk ve znamení Raka, to platí pro nás všechny. A tak i dny prožíváme citlivěji. Často brečíme, anebo máme zvláštní nálady. Tyto nálady bychom měli prožívat tak, ať tím neobtěžujeme naše okolí. Protože všichni kolem nás v těchto dnech reagují citlivěji a emocionálněji. A tak je potřeba se se svou zvýšenou emocionalitou poprat. Klidně si poplakat, ale hlavně, výborně se v tomto období tvoří.

 

5. Zdraví pod vlivem energie Raka

Už jsme si říkali, že každý člověk musí mít zpracovány všechny energie, energie všech znamení. Ten komu se to podaří, prožije spokojený život. Ten, kdo nemá zpracovány energie Raka, pozná to určitě na svém zdraví. A co si musíme pohlídat v měsíci, kdy proběhne úplněk ve znamení Raka? Síla, která působí během dnů Raka má účinky na plíce, hruď, žaludek, játra a žlučník. Ženské věci, prsa, děloha. Pod vlivem těchto energií jsme neklidní a naše emoce jsou přehnané. Reagujeme nepřiměřeně a nepřiměřeně reaguje okolí kolem nás. Je čas se věnovat svému vnitřnímu světu. Navíc je čas si uvědomit své vlastní tělo jako zázrak. Zázrak, který byl vytvořen přírodou. Jak funguje? Co dokáže? Úžasné! Dnešní doba do lidí pumpuje informace, že jejich tělo je nedokonalé. Ženy stále řeší nějaké bříško, velikost prsou, vrásky. U

Spisovatelka a astroložka Martina Blažena Boháčová