Meditace – ROZUMOVÉ PŘEMÍTÁNÍ , POJDTE SE MNOU PRACOVAT


Abyste mě pochopili. 

Každý měsíc všichni, kteří se mnou pracujete na úplňcích, dostáváte meditace, které jsou zaměřeny na téma úplňku, který právě probíhá. 
 
Podívejte, jsou meditace a meditace. 
Moje meditace jsou vyloženě afirmační téma.
 
ROZUMOVÉ PŘEMÍTÁNÍ. 
Jak toto rozumové přemítání v podobě afirmačních meditací pojmout? 
 
Když vám přijde afirmační meditace do mailu, stáhnete si ji do počítače a do mobilu. V počítači si můžete pouštět kdykoli cokoli doma děláte. Uklízíte? Poslouchejte afirmační meditaci. Vaříte? Poslouchejte afirmační meditaci. Prostě můžete dělat cokoli a můžete poslouchat. 

 

Já mám afirmační meditace nahrané v mobilu a poslouchám je třeba i posilovně, když jsem na eliptice, na chodícím páse, když jedu metrem prostě kdykoli.

 
A víte o co jde? 
 
Jen si uvědomte, kolik myšlenek denně věnujete, něčemu, nebo někomu jinému než sobě. 
 
A právě afirmační meditace vás krásným způsobem nutí si opakovat témata, která jsou důležitá jen a jen pro vás. 
Aktivujete svůj mozek, aktivujete své myšlení. Aktivujete sami sebe. 
 
K tomu všemu ještě dostáváte svůj osobní výklad karet. Sebekaučovací karty, které velmi úzce souvisí s tématem, které v daném měsíci budete řešit. 
 
Sebekoučovací karty si rovněž pročítáte do dalšího úplnku a aktivujete témata na které máte myslet právě nyní v tomto období. 
 
Kdo z vás má navíc ještě mé knihy, může si přečíst veškeré vzorce duše na kterých je potřeba pracovat. Jsou totiž v knize vypsány. Takže například, když si vytáhnete Slunce v Kozorohu, tak si v knize najdete SLUNCE V KOZOROHU a pročtete si veškeré vzorce, na kterých máte pracovat. Stejné je to se Saturnem, stejné je to s Černou Lunou.

 

A tak když budete chtít můžete si knihy objednat v našem internetovém obchodě www.ibohac.cz
 
A nyní k dalšímu úplňku. Nezapomeňte se včas přihlásit a nenechávejte na poslední chvíli. 
 
ÚPLNĚK VE VODNÁŘI
V měsíci srpnu proběhne nádherný úplněk ve znamení Vodnáře. Tento úplněk proběhne 7. 8. 2017. V ten den bude navíc Slunce v konjunkci s planetou Mars ve znamení Lva. 
Tento úplněk bude samozřejmě nejsilnější pro Vodnáře, ale významný bude pro nás pro všechny. 
A co budeme řešit a na čem budeme pracovat? 
1. Partnerství, vztahy. 
2. Noví přátelé, nové společenství lidí.
3. Cesty, dálky, cestování
4. Vztah k financím 
5. Volnost a svoboda
6. Osudové změny, přesuny a stěhování. 
 
Takže afirmační meditace bude zaměřena na naše vztahy. Uvědomit si opět v jakém vztahu se nám daří a daří se ve vztahu s partnerem, který nás neomezuje a kterého neomezujeme v rámci možnosti my. Jestli potkáte partnera v době, kdy jsou akční Vodnářské energie, počítejte s tím, že váš partner bude cestovat, toužit po svobodě, může mít problém kolem financí. Budeme pracovat na kvalitním partnerském vztahu. 
 
V době Vodnářských energií si uvědomujeme, jaké máme přátelé. Však to znáte kamarádů je hodně, ale přátelé jsou lidé, které většinou můžeme spočítat na prstech ruky. Bude pracovat na vztazích s přáteli
 
Pod vlivem Vodnářských energií je vhodné cestovat, plánovat si cesty, a jestli toužíte po nějaké cestě, tak pracovat na jejím uskutečnění. Budeme na tom pracovat. 
 
Pod vlivem Vodnářských energií bude prověřen náš vztah k financím. Proč Vodnářům mizí často peníze mezi prsty? A proč máme pocit v tomto období, že se nám to děje také? Protože výdaje jsou větší než příjmy. Budeme pracovat na tom, aby příjmy byly větší než výdaje. 
 
Pod vlivem Vodnářských energií budeme řešit vztah k volnosti, ke svobodě, k volnému a svobodnému myšlení. Je ale důležité vědět, že i ve volnosti existují pravidla, které je potřeba dodržovat. Budeme pracovat na tom, abychom se pohybovali mezi lidmi a v situacích, které nás uspokojují. Víte, že vás svazují situace, ve kterých jste nespokojeni? 
Pod vlivem Vodnářských energií se často odehrávají osudové změny. Budeme s tím pracovat. 
 
Přihlásit na úplněk ve Vodnáři se může přes telefon 603 37 56 26. Jinak nelze.

Nejdříve je ale potřeba uhradit částku 380,-Kč na č. u. 102 05 49 425/6100,

jakmile částku uhradíte, napište SMS na č. mobilu 603 37 56 26 ve znění „ ZAPLACEN ÚPLNĚK VE VODNÁŘI. JMÉNO A PŘÍJMENÍ, DATUM NAROZENÍ A HLAVNĚ VÁŠ EMAIL.“

 
Afirmační meditace a také váš osobní výklad sebekoučovacích karet vám totiž přijde domů na emailovou adresu. 
 
Pojďte s námi pracovat. Je nás stále více, rozrůstáme se a věřte, že tato práce po čase přinese výsledky. Je to práce příjemná, protože pracujete sami se sebou. Se svými myšlenkami. Se svými vlastním pocity. Napravujete, co vás štve, a posilujte, v čem jste šťastni. 
Těším se na spolupráci s vámi Martina B.B

 

 

www.youtube.com/watch?v=0DW8Mgk1hl4&feature=youtu.be

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.