0 CZK

TECHNIKA 5S

Ve svých knihách doporučuji, ať už pracujete na jakémkoli záměru používat techniku 21 dní a techniku 5S. V roce 1992, kdy se otevřely hranice a začala k nám proudit ze „západu“ velká spousta ezoterické literatury, tak jsem nevěděla, kterou knihu si mám koupit dříve.  V tu dobu jsem si zařídila živnostenský list a začala pracovat sama na sebe.  Je to už hodně dávno. Je to 23 let, co jsem závislá sama na sobě. A už si to nedovedu představit jinak. A právě tehdy, v té době před 23 let jsem začala číst knihy od Kurta Tepperweina a tam psal o technice 21 dní. V roce 2001 jsem díky této technice přestala kouřit. Na to jsem hrdá, to byl můj celoživotní boj. Technika 21 dní, tak jak ji chápu a jak ji používám já, je o tom, že když opakujeme nějakou činnost pravidelně 21 dní, tak náš mozek to začne vnímat jako stav, který existuje. A když náš mozek začne něco vnímat jako, že to existuje, tak začneme podle toho přemýšlet, podle toho cítit a tím se začne vytvářet naše realita, které bude souznít s tím, co se odehrává uvnitř nás. Tak jsem to já z knížek pochopila, tak jsem si to já vyzkoušela na svém životě, ale také na životě mnoha klientů. Při každé práci, když provádíme změny na svém životě, bychom měli používat také techniku 5S. Co to je ta technika 5S? Je to technika pěti smyslů.

Zrak. Čich, Sluch, Hmat, Chuť

Takže co to znamená? Když si vytvoříme vizi toho, co bychom chtěli, na čem budeme pracovat, tak začneme po celých 21 dní a samozřejmě po celou dobu používat techniku 5S.

ZRAK – ať už budete sledovat cokoli, tak pracujte s vizualizace je řeč vašeho podvědomí. Vizualizace znamená, že si promítáte svým vnitřním zrakem obrazy toho, jak má daná věc, nebo situace po které toužíte vypadat. Vizualizaci máte všichni a je potřeba ji trénovat. Důkaz! Když vám řeknu, abyste si představili citron. Schválně se pozorujte, co to ve vás vyvolává. Abyste podpořili svou vizualizační fantazii, tak si prohlížejte obrázky toho, co byste chtěli. Třeba na počítači, anebo kdekoli jinde. Čím urputněji to bude dělat, tím větší předpoklad, že se to promítne do vaší reality.

ČICH – jak má věc vonět? Každý máte nějakou oblíbenou vůni a nemusí jít o parfém, může vám vonět moře, louka, les, spiron, cokoli. Když pracujete na svém životním projektu na svých vzorcích duše, mělo by vám prostředí, ve kterém pracujete vonět. A kdo je schopen si představit i vůni, ten má vyhráno, ale není podmínkou. Prostě si vyberte nějakou vůni, a když budete pracovat na svém snu, tak si ji nastříkejte do ovzduší, anebo pracujte na svém snu v přírodě. Je to na vaší vynalézavosti.

SLUCH- je výborné, když si to po čem toužíte, pouštíte do sebe také formou slova. Proto vám všem říkám, jak je důležité, vše zapisovat, když přepisujete své vzorce duše své programy. Svůj plán si můžete potom číst. Já to dělám tak, že si nahraju svá slova a pouštím si je. Z mobilu, z počítače, z CD, prostě fantazii se meze nekladou. Když slyšíte své plány a neustále dokola si opakujte své afirmace, své vzorce duše, jak se říká, stokrát opakované slovo se stává vaší fyzickou realitou.

Hmat- při práci na svých snech a vizích používejte také hmat. Můžete v představách hladit svou lásku, nebo svůj vysněný domov, můžete si ale také pořídit fyzicky něco, co vám je na omak příjemné a při práci na tom, aby se splnilo to, po čem prahnete, se můžete dotýkat věci, která je vám příjemná. A klidně to může být vaše krásné tělo. Vaše hebké vlasy. Samet. Zvířátko. Prostě je to na vás.

CHUTˇ - jak má věc chutnat? Co vám chutná. Klidně své představy spojte s dobrým jídlem. Nebo s čokoládou. Nebo kdo má rád víno, tak s vínem. Jak to myslím? Tak třeba pracujete na lásce, na novém partnerském vztahu. Tak si představujte svůj vytvořený film a chuť zapojte tím, že váš partner přichází, sedá si ke stolu, nesete pečenou kachničku a červené zelíčko. On vás chválí hodně vám chutná. Je hodně vzorů a hodně možností, jak můžete provádět svůj plán.

Ukázka z mé knihy SLUNCE V NAŠEM HOROSKOPU. /vyjde v letošním roce/