0 CZK

V červenci je vhodné trávit čas s rodinou. Dovolená je to pravé. Někteří jedinci, ale budou prožívat dilema, jak propojit pracovní a rodinné aktivity. Ne samou prací je živ člověk. Nejideálnější je v první polovině července vyrazit na společné aktivity a ve druhé polovině července se věnovat práci. Některým lidem se zamíchají karty v oblasti životního uplatnění. A to proto, že proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. Úplněk v Kozorohu proběhne dne 20. 7. 2016. Je možné, že někteří lidé prožijí problém s autoritou. Proto je potřeba vědět, že šéf má pravdu i když ji nemá. Někteří lidé zjistí, že jim chce někdo autoritu podlomit a tak se budou muset bránit. Jen ti, kteří pravidelně pracují na svých vzorcích duše, svou pozici upevní a dostanou zajímavou nabídku. Na úplněk si nezapomeňte vytáhnout kartu Karmické Slunce, abyste věděli, kde máte v příštích týdnech otevřenou cestu. Vytáhněte si kartu Karmický Saturn, abyste věděli, kde vás čeká omezení, a nezapomeňte na kartu Karmická Černá Luna, abyste věděli, v jakém směru jsou otevřeny vaše karmické brány. Když je úplněk ve znamení Kozoroha, něco pracovního končí. A to samozřejmě znamená, že něco nového opět začíná. Já právě v tento den odlétám z ostrova Gran Canaria, kde pořádám každoročně ezoterickou školu.  Přiletím do Prahy a na půl roku budu zase pracovat v České republice. A budu dělat plány na ezoterickou školu u Atlantického oceánu na rok 2017. A nyní vám řeknu, jaký rituál si můžete udělat v období, kdy je úplněk ve znamení Kozoroha. Tento rituál je z mé knihy „Magické rituály.“

Rituál, když probíhá úplněk ve znamení Kozoroha.

Vždy když probíhá úplněk, pod vlivem Kozoroha, je potřeba se soustředit na práci a na kariéru. Ten, kdo je ctižádostivý a chce dosáhnout svého cíle, měl by zaměřit na toto období veškeré své energie. Je potřeba si věřit. Ten, kdo si nevěří, tak dosahuje menších výkonů. Zdravě vyvinutá sebedůvěra, je totiž základem úspěchu. Pracuji s klienty už hodně let. A někdy jsem velmi překvapená tím, že mají krásně postaveny planety v horoskopu, mají krásná čísla v numerologii, a přesto nedosahují úspěchů. Dělají práci, která je nebaví. Nebo vydělávají málo peněz a nemohou se uživit, anebo jsou dlouhodobě bez práce. Když jsem se zamýšlela, čím to je, zjistila jsem, že tito lidé mají na víc, jsou schopni, ale nemohou toho využít, protože jim chybí sebedůvěra. Někde v koutku duše vědí, že by chtěli vyniknout, vést, řídit, podnikat, být úspěšní. Ovšem myslí si, že na to nemají, že by to nezvládli, že to nejde. No a co si člověk myslí, tak to se kolem něj odehrává. V takových případech stačí klienta naučit, aby své myšlení změnil. A začal tvrdit, že to jde, že na to má, že se pro takovou činnost narodil, že je schopen se všechno doučit. Sebedůvěra je základem úspěchu, ale žádný extrém není dobrý. Někteří lidé se naopak velmi přeceňují a chovají se potom v práci jako slon v porcelánu. Není to jednoduché, dosáhnou na práci, která bude člověk naplňovat. Ale pod vlivem energií Kozoroha to jde. Pod vlivem těchto energií lidé dávají přednost práci. Láska, domov a ostatní věci jdou stranou. Lidé jsou méně schopni přejímat rady ostatních, jsou tvrdohlavější a méně přístupní. Když probíhá úplněk, nebo novoluní ve znamení Kozoroha, je vhodné si udělat rituály na práci. Na kariéru. Na povýšení. Na zvýšení platu. Na podnikání.

 

  1. rituál

Rituál na velké cíle / ambiciózní rituál /

Vždy když je spojeno cokoli se znamením Kozoroha, bude se řešit kariéra. Když je úplněk, ve znamení Kozoroha, měl by se člověk zamyslet nad tím, co se mu povedlo a co naopak má na sobě zlepšit. Kozoroží energie nikoho nerozmazlují a naopak vychovávají lidi k tomu, že ten, kdo chce někým být, musí pro to hodně udělat. Bez práce nejsou koláče, a proto jsou energie Kozoroha o systematické a dlouhodobé práci na sobě. Proto je vhodné si v tomto období vytýčit dlouhodobý cíl. Skromnost není na místě a cíl může být opravdu velký. Výsledky budou tak velké, jak jsou velké myšlenky. Svému podvědomí ukazujte pouze cíl. Nikdy ne cestu. Hlavně si dobře rozmyslete, co si budete přát. Protože cesta ke splnění vašeho přání nebude jednoduchá a může vám vzít spousta životních jistot. Energie vás povedou a klidně vám rozboří, vše na co jste zvyklí. Nebojte se toho a hlavně stále mějte na paměti, kam směřujete. Ať se děje co se děje mějte před očima svůj cíl. Když se vám začne plnit váš cíl, musíte počítat s tím, že vám mohou skončit některé životní jistoty. Tak to v životě chodí, všechno má svou daň. Abyste se dostali tam, kam potřebujete, musí se změnit vaše vnější podmínky. Nevíte, proč vám končí důležitá oblast? No přece, abyste si uvolnili cestu pro svůj životní cíl. Při práci na tomto rituálu si vezměte zelený papír, nebo zelený fix. Napište si svůj vytoužený cíl. Čím konkrétnější představa tím lépe. Nebuďte skromní, ve dnech Kozoroha si dávejte dlouhodobé cíle. A klidně cíle, které jsou až neuvěřitelné. Nebojte se, přijde to. Anebo podobná varianta. Zavřete oči a představujte si svůj cíl.

Já jsem život. Já jsem víra.

Kroky mé mě vedou k cíli,

Pomáhá mi moje síla.

Věřím ve svou schopnost žít,

 Mohu být vším, čím chci být.

Tak jest tak se stane. Děkuji ti, milý pane.

Potom začněte na svém cíli pracovat. Technika 21 dnů. Často se mě lidé ptají, jak dlouho mají na daném rituálu pracovat. Dočetla jsem se, že aby si lidské myšlení na něco zvyklo, je potřeba 21 dní pracovat pravidelně každý den s myšlenkami, nebo s jiným úkolem. Po této době už stačí pouze jednou za čas. Já osobně tvrdím, že to, co chci ve svém životě změnit, byste si měli určit jako životní prioritu a měli byste na svůj cíl neustále myslet. Každý den udělat jeden krok k tomu, abyste se dostali blíže. A neustále si opakovat, o co vám jde. Takže rituál si můžete dělat v kuse těch 21 dní, ale potom pracujte neustále na svých myšlenkách. Mě osobně se osvědčilo, že abych se na své myšlenky lépe soustředila, tak si každý den v době, kdy mám volno, své přání znova napíšu. Co je psáno, to je dáno a navíc psaním budete svá přání přivádět ke stále větší dokonalosti. A možná prožijete to, co já. Já jsem psala a psala a najednou jsem zjistila, že používám automatické písmo. Nebo že by to bylo andělské písmo? Prostě moji ruku vede někdo, nebo něco, kdo mi napovídá, ve kterých oblastech se mi otevřou dveře a ve kterých ne. Možná, když si budete svá přání každý den psát, stane se vám to co mi. A věřte, je to příjemné. 

Spisovatelka a astroložka Martina Blažena Boháčová

Cestovní a vzdělávací agentura MaVi, s.r.o