0 CZK

1.10.2016  Pardubice EZOTERIKA

Přednáška v sobotu dne 1. 10. 2016

Černá Luna, tajemství vašeho horoskopu a co nás čeká v roce 2017 z hlediska astrologie.

Od 3.10 do 9.10  Kanárské Ostrovy, Gran Canaria, práce na přípravě seminářů a magických týdnech v roce 2017, nahrávaní videi a velký rituál na skalách.

7. 10. / october / 2016

OLOMOUC,  seminář  ASTROLOGIE,

Téma Černá Luna jako tajemství našeho horoskopu. Pro začátečníky a mírně pokročilé.

  1. Ukázka pohybu Černé Luny.
  2. Jak se vypočítají Návraty Černé luny, ukázka práce s astrologickým programem.  
  3. Jak se vkládají texty do astrologického programu a jak připravit rozbor klienta anebo sami svůj vlastní rozbor.
  4. Práce s vašimi vlastními horoskopy. Každý účastník se dozví, co může v životě čekat a jak jsou propojeny jeho planety a jak na sebe vzájemně působí. Každého z vás rozebereme osobně. Budeme se učit na svých vlastních horoskopech.  Naučím vás práci s astrologickými kartami a jak se propojují výklady u jednotlivých klientů.
  5. ČERNÁ LUNA, TAJEMSTVÍ, KTERÉ V SOBĚ NOSÍTE
  6. KARMICKÝ SATURN, OMEZENÍ, KTERÉ JSTE DOSTALI DÍKY VAŠÍM PŘEDKŮM.
  7. KARMICKÉ SLUNCE, CESTA, KTEROU MÁTE OTEVŘENOU VE SVÉM ŽIVOTĚ.

 

Cena semináře je 1790,- Kč, hlásit se můžete SMS  zprávou na č. tel 603 37 56 26, napište Olomouc a datum, ať víme, kam se hlásíte. Počet účastníků omezen. Začátek v 10 hodin. Místo, kde budeme seminář dělat, sdělím 14 dní před akcí všem přihlášeným.  Hlaste se již nyní, protože potom se někteří z vás nedostanou a to je škoda. 

8. 10. / october/ 2016

Astrovíkend  OLOMOUC,  přednáška  FONTÁNA OLOMOUC, od 11 hodin.

Téma : ČERNÁ LUNA V NAŠEM HOROSKOPU A UDÁLOSTI V ROCE 2017,

POČET ÚČASTNÍKŮ OMEZEN, PŘIJDTE PROSÍM VČAS.

14. 10. / october/ 2016

BRNO, seminář ASTROLOGIE, PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ. 
Téma: SROVNÁVACÍ HOROSKOPY.  ČERNÁ LUNA V HOROSKOPU PARTNERA, DÍTĚTE, SPOLUPRACOVNÍKA , ČERNÁ LUNA V PARTNERSKÝCH HOROSKOPECH. 
Naučíme se, jak se dělají partnerské horoskopy. Proč se potkají dva lidé a co si mezi sebou mají splnit. Proč se potká žena a muž? Proč se potkáte s nějakým přítelem? Proč spolupracujete s určitým člověkem? Proč s někým vycházíte a s někým ne? Každý člověk, kterého potkáme a se kterým něco prožijeme, přišel do našeho života proto, aby nám pomohl zpracovat určité životní téma. O tom všem si budeme povídat. Každý z vás si přineste nějaké datum narození, se kterým budeme pracovat. Jestliže se přihlásíte na č. tel 603 37 56 26, ozveme se vám a nahlásíte také datum člověka, na kterého se chcete zeptat. Každý z vás dostane mandalu srovnávacího partnerského horoskopu. Budeme opět pracovat na vás a našich životních příbězích. 
Cena semináře je 1790,-Kč, začátek v 10 hodin, konec v 17 hodin. Dostane ihned na místě video a nahrávky z celého semináře. Doneste si flešku 32 GB ať se vám to tam vejde. 
POČET ÚČASTNÍKŮ OMEZEN, HLASTE SE JIŽ NYNÍ. Napište SMS na č. 603 37 56 26, napište Brno a datum na co se hlásíte..

15. 10. / october / 2016

BRNO ASTROVÍKEND, Lužánky, Lidická 50,

Od 11 hodin přednáška

ČERNÁ LUNA JAKO TAJEMSTVÍ V NAŠEM HOROSKOPU A CO NÁS ČEKÁ V ROCE 2017.

Na tuto akci přijdte včas, aby jste se dostali, v dubnu 2016 na některé z vás nezbily vstupenky.

17. 10. 2016 / october /

ÚPLNĚK V BERANU RITUÁL, úplněk proběhne dne 16. 10. 2016, bude v Beranu a v den úplňku bude Luna v konjunkci s Uranem. Můžeme čekat překvapení.

Opět budu provádět rituál se šamanským bubnem. Rituál bude zaměřen na vitalitu, aktivitu, úspěch, a samostatnost ve finančním světě a také osobním životě.  Rituálu se můžete opět zúčastnit osobně anebo na dálku. Každý účastník dostane krátký výklad karet, a téma, na které oblasti má pracovat od úplňku v Beranu do úplňku v Býku.  Cena rituálu a krátkého výkladu 370,- kč. Ten, kdo se nebude moci zúčastnit osobně dostane výklad na svůj email i s obrázkem vytažených karet.

21.10.2016 od 10 do 17 hodin

22.10.2017 od 10 do 17 hodin

PLANETÁRNÍ KONSTELACE......KONSTELACE ČERNÉ LUNY...PRAHA.......
Určitě všichni znáte rodinné konstelace. Řešíte si při nich své problémy. Osobní, partnerské, vztahové.
Zahajuji PLANETÁRNÍ KONSTELACE-KONSTELACE ČERNÉ LUNY.
Jak to bude probíhat??????
Představte si sami sebe, že jste střed vesmíru. Působí na vás planety a astrologické body. Jejich pohyb a vzájemné postavení rozjíždí ve vašem životě situace.
Situace, které se týkají vás a také lidí kolem vás.
Máte problém s dětmi? S partnerem? S rodinnými příslušníky?
Trápí vás finance? Nemůžete si žít život o jakém sníte?
Jste celý den v práci? Nebaví vás práce? Toužíte radit klientům?
Na semináři PLANETÁRNÍ KONSTELACE-KONSTELACE ČERNÉ LUNY, najdeme nejen to, co řešíte, ale také příčinu toho, co řešíte. A každý kdo se zúčastní dostane také řešení.
Zahrajeme si takové karmické divadlo. Vy budete středobodem vesmíru a bude se řešit váš život. Já budu představovat vaši Černou Lunu a budu s vámi hovořit jejími ústy.
Ostatní účastníci budou představovat ostatní planety ve vašem horoskopu. Budeme zatím pracovat jen se Sluncem, Saturnem a bílou Lunou........
Napojíme se na vaší situaci a vy si ji vyřešíte. Odnesete si sebou projekt, řešení a nahrávku celé situace, kdy jste byli ve stavu napojení.
Spojíte se se svým kritikem, spojíte se se svým Vizionářem, spojíte se se svým obdivovatelem a vytvoříte si každý projekt jak pracovat dál na své budoucnosti.
Termín 21.10.2016 od 10 do 17 hodin
Termín 22.10.2017 od 10 do 17 hodin
Počet účastníků omezen. Cena 2490,- a hlásit se můžete na 603 37 56 26.
Napište akci na kterou se hlásíte, své datum narození, místo, hodinu a čas, a svůj email. Ozveme se vám
PLANETÁRNÍ KONSTELACE JE NOVINKA, KTEROU JEŠTĚ NIKDO NEDĚLÁ, UVIDÍTE TEN VÝSLEDEK A BUDETE PŘEKVAPENI.
Zase něco nového, náročnějšího, mystičtějšího, a potom můžete použít při své vlastní práci s klienty.

28. 10. 2016 / october / PRAHA

SEMINÁŘ ASTROLOGIE PRO ZAČÁTEČNÍKY A POKROČILÉ

ASPEKTY V HOROSKOPU.  Aspekty v astrologii to jsou úhly, které mezi sebou vytvářejí určité planety. Budeme na vašich vlastních horoskopech probírat KONJUNKCI, TRIGON, SEXTIL, KVADRÁT A OPOZICI.

NĚCO SI TAKÉ POVÍME O LUNĚ, KLASICKÝ MĚSÍC KDE STÁL V DOBĚ VAŠEHO ZROZENÍ A CO VÁM DO ŽIVOTA PŘINESE ZA TÉMA Z HLEDISKA VAŠICH PŘEDKŮ.

Vše dostanete nahrané. Opět ihned na semináři nahrajeme videa a také mluvené nahrávky. Potřebujete k tomu FLEŠKU 32 GB. Cena 1790 kč, začátek v 10 hodin, konec v 17 hodin. Hlaste se na č. tel 603 37 56 26, uveďte místo PRAHA, datum akce, ať víme, kam vás máme zařadit. Počet účastníku omezen.

 

29. 10. 2016 / october / 2016

PRAHA , MILUJ SVŮJ ŽIVOT, PŘEDNÁŠKA

Tranzity Saturna a Jupitera v roce 2017