PROGRAM NA ROK 2018

ÚNOR 2018

PRAHA, seminář astrologie 24. 2. 2018 ROČNÍ HOROSKOP – pokračování.

Pro začátečníky a mírně pokročilé ASPEKTY V ROČNÍM HOROSKOPU. Vysvětlím. Když se narodíte, tak máte v určitém postavení planety. Jakmile se nadechnete a začnete žít, tak se planety rozběhnou vaším horoskopem. Každá jinou rychlostí. A pohyb těchto planet způsobuje události, které se vám v životě stanou. Na tomto semináři vás naučím, jak si podle pohybu planet zjistíte, jaké události vás čekají. Pro každého, kdo se zúčastní tohoto semináře, sestavím pohyb jeho vlastních planet a sestavím nejdůležitější události v daném roce. Roční horoskop, když dělám zvlášť, stojí 1500,-Kč.

VY HO DOSTANETE NA TOMTO SEMINÁŘI GRATIS.

Dostanete písemně zpracovaný pohyb planet, vašich planet ve vašem horoskopu a vysvětlím vám, co vám v daném roce způsobí za události.

Učit se budete na svém vlastním horoskopu. Na svých planetách. A bude se vám to líbit.

Ukážu vám, jak si spočítáte další roky. A věřte mi je to jednoduché. Opět vám dám k dispozici veškeré výklady, písemně zpracované. Tyto výklady jsou mé nasbírané zkušenosti za mnoho let. Dostanete video a celou nahrávku semináře, takže si doma krůček po krůčku můžete kdykoli zase celý seminář pouštět.  Seminář opět bude probíhat v učebně.

Jestliže se chcete přihlásit, tak přes č. tel 603 37 56 26, pošlete SMS.  V ceně je jídlo a pití.

Cena semináře je 1790,-Kč. Jakmile se přihlásíte, pošlu Vám číslo účtu a také bližší informace.

Těším se na vás.

Martina Blažena Boháčová - ASTROLOGIE, SEBEKOUČINK, WWW.ASTROBOHACOVA.CZ, WWW.IBOHAC.CZ

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.