PROGRAM NA ROK 2017 a plán na rok 2018

 

LISTOPAD 2017

 

18.11.2017 OSTRAVA seminář osobního rozvoje a astrologie

Astrologie a osobní rozvoj. Na tomto semináři se budeme učit, jak si můžete v roce 2018 a v dalších letech vypočítávat události, které vás potkají. Seminář je vhodný pro začátečníky a pro mírně pokročilé. Budeme probírat Horoskop zrození, tranzity Černé Luny, tranzity Jupitera, tranzity Saturna a budeme pracovat na osobním rozvoji. Součástí bude také rituál s bubnem. V tento den probíhá novoluní ve Štíru, takže si uděláme rituál na peníze. Doneste si sebou zelené papíry, zelené fixy. Ze semináře si odnesete seznam událostí, které vás potkají a jak si je zjistíte. Každý dostanete video. Dostanete nahrávku a spoustu informací. Cena semináře je 1790,-Kč, v ceně pohoštění a pitný režim. Jestliže se chcete přihlásit, napište sms na 603 37 56 26.

 

18.11.2017 novoluní ve znamení ŠTÍRA.

www.astrobohacova.cz

Novoluní proběhne dne 18.11.2017. Já vás na něj upozorním a dostanete video, jak si vytvářet mentální mapu financí a magický rituál, jak zvýšit finanční stabilitu ve svém životě a k tomu budete potřebovat zelený papír a zelené svíce. Může být i zelený ubrus, ale ten není podmínkou. 

Cena za všechny tyto sebekoučovací služby je stejná jako každý měsíc.
Částku 380,-Kč pošlete prosím na účet 1741960900/5500……..jakmile zaplatíte, napište sms na mobil ve znění

ZAPLACEN ÚPLNĚK V BÝKU, JMÉNO, DATUM NAROZENÍ A EMAIL ……na mobil 603 37 56 26

Slovenské účastníky prosím, aby zaplatili na pobočce TATRABANKY, kde nemusíme nikdo platit žádné velké poplatky.
Jestliže máte jakýkoli dotaz, prosím zavolejte a já vám odpovím. Nejlépe, když zavoláte ve všední dny mezi 19-20 hodinou. To znamená od pondělí do čtvrtku. Tehdy jsem většinou na telefonech. Během dne mám mnoho práce a tak se nemusíte dovolat.
Spisovatelka Martina Blažena Boháčová

25.11.2017  festival EZOTER PRAHA přednáška informace doplním.

 

PROSINEC 2017

2.12.2017 - PRAHA, SEMINÁŘ JAK SI VYTVOŘIT VLASTNÍ ROČNÍ HOROSKOP.

Pořádám seminář v Praze, jak si vytvořit svůj vlastní roční horoskop. A co se vlastně budeme učit. KAŽDÝ Z VÁS SI SEBOU ODNESE SVŮJ VLASTNÍ ROČNÍ HOROSKOP, KTERÝ VÁM VYTVOŘÍM JÁ V CENĚ 1500,-Kč.

Seminář začne a vy dostanete vypracovaný svůj vlastní roční horoskop je to 13-15 stránek.  Horoskop je v ceně semináře. Ale když ho vypracovávám zvlášť, stojí 1500 kč.  To pro vás nebude platit. Budete ho mít grátis.

A začneme.

1.       Podíváme se, v jakém jste životním období a co vás čeká během několika let. To znamená, jaký máte plnit úkol v období, ve kterém jste.

2.       Řekneme si,  jak na každého z vás osobně bude působit Saturn a Jupiter. O sobě si to poslechnete. Zkontrolujete si to ve svém vlastní horoskopu a poslechnete si, proč to mají ostatní jinak. Budete si k tomu horoskopu dělat zápisky.

3.       Dále se podíváme, v jakém osobním roce jste a co vám přinese právě působení Saturna a Jupitera. Protože váš osobní rok je ovlivňován různými planetami a tyto jsou velmi zásadní.

4.       Každý rok se mění váš ASCENDENT.  Když se narodíte, tak sice máte svůj ASCENDENT v nějakém znamení a v nějakém domě, ale každý rok se váš ASCENDET  mění  a podle toho se dozvíte své hlavní téma. Zase si skontrujete ve svém vlastním ročním horoskopu jak to je.  Znova připomínám.

5.       Další bod bude, když se podíváme v jakém domě se pohybuje váš tranzitní Saturn a Jupiter a jakou udělá konjunkci s důležitou planetou. Protože tehdy vás čeká nějaká zásadní událost. Dozvíte se proč a budete také pozorovat ostatní účastníky, proč to mají oni.

Když nám vyjde čas, tak se ještě podíváme na tranzity Slunce.

Seminář stojí 1790,-Kč . V ceně je jídlo a pití na celý den, takže si sebou nemusíte nic vozit. Na konci semináře dostanete certifikát. Seminář začíná v 10 hodin a bude do 17 hodin. Samozřejmě bude čas i na dotazy a celý seminář pro vás nahraju. Odnesete si certifikát, nahrávky, a vypracovaný roční horoskop. DOSTANETE TAKÉ ÚKOL.  Jestli máte zájem se přihlásit do Prahy tak 603 37 56 26, pošlete sms a já se vám ozvu.  Vy, kteří již přihlášeni jste, tak čekejte SMS.  Těším se na práci s vámi. Martina Blažena Boháčová

Více informací na www.ibohac.cz

A občas se podívejte také na www.astrobohacova.cz tento e-shop vznikáa budu stále doplnovat informace.

 

3.12.2017 ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH informace doplním

www.astrobohacova.cz

 

18.12.2017 NOVOLUNÍ VE STŘELCI, informaci doplním

www.astrobohacova.cz

 

PROGRAM NA ROK 2018

Tento program budu postupně doplňovat

Chystám festivaly, přednášky, cesty na GRAN CANARIA, víkendové cesty do Madridu, práce s osobním deníkem v roce 2018

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.