0 CZK

18-19. 4. 2015 MAGICKÝ VÍKEND PRAHA, zahajujeme každoroční tradici………strava zajištěna na oba dva dny a možnost si objednat i ubytování. Cena 2690, kč, PRAHA – Uhříněves, doprava autem, nebo městskou dopravou. Objednávky na 603 37 56 26, napište SMS, prosím vás jen na toto číslo, moje asistentka se vám ozve a hned vás zapíše.

http://dobresenajim.cz/restaurace/rychety_3063-uhrineves_293/fotogalerie

POČET MÍST OMEZEN, možnost zajistit ubytování. V případě, že budete potřebovat ubytování je potřeba se co nejrychleji nahlásit. Ubytování je v chatkách a stojí 250 kč na osobu a na noc.

Dva dny, ve kterých budeme čarovat, dělat meditace. Uděláme čarodějnický rituál znovuzrození. Večer bude rituální tanec, který budeme v magickém kruhu dělat na zahradě areálu. Večer, kdo chce, se může převléci do čarodějnického oděvu. Kdo má čarodějnické šaty, budete vítán v přestrojení. Můžete se večer převléci i na místě. Kdo nemá, nic se neděje. Ale najděte něco čarodějnického, rituál a rituální tanec  bude potom úžasnější.

Program

Začátek v 9 hodin v sobotu. V sobotu začínáme snídaní. Po snídani si uděláme andělskou a archandělskou meditaci. Spojíte se s archanděly. Během meditace si připravíte nějaké své osobní přání. Po meditaci, výklad andělské karty. Poselství andělů. Večer si uděláme velký rituál na splněná přání. Povídání o andělech a andělských energiích. Budeme si povídat o rituálech.

Ve 13 hodin oběd

Odpoledne přednáška, něco s numerologie, něco s magie, něco o rituálech, jak s nimi pracovat. Něco o vzorcích duše. O vašich programech. Jak se dělají osobní konstelace. Co po vás chtějí vaší předkové. Uděláme si magickou konstelaci.

V17 hodin večeře.

Po večeři velký magický rituál. Rituální tanec.  Po velkém magickém rituálu, který bude velmi silný, si zapíšete svá přání. Přes noc je necháte uležet.

NEDĚLE

Začínáme snídaní od 9 hodin, podle toho v kolik se domluvíme, že po velkém magickém rituálu budeme vstávat. Přání z minulého dne dáme přečíst ohni, dáme přečíst vodě, zemi a vzduchu. Během dvou dnů si řekneme něco o Černé luně, magickém bodu vašeho horoskopu.

Ve 12 hodin oběd.

Po obědě volná diskuze, zhodnocení kurzu, společné energetické obejmutí a potom odjezd domů, nebude se vám chtít.