0 CZK

Novoluní ve znamení Vah

Dne 1. 10. 2016 proběhne novoluní ve znamení Vah. V ten den bude nádherný aspekt konjunkce Slunce, Luny a také Jupitera. Je čas na řešení vztahů. Vztahů osobních, vztahů pracovních, a také vztahů sami k sobě. Kdo má partnera, udělejte si čas a zhodnoťte své vztahy, co se povedlo, co se nepovedlo, co je potřeba zlepšit a na čem pracovat. Kdo nemá partnera, udělejte si rituál na partnerské vztahy. Nyní budete mít 14 dní až do úplňku v Beranu čas na to, abyste zhodnotili za jakých podmínek fungujete v práci, v partnerství ve svých rodinách. Milujte se a budete milováni. Vztahy se v tomto období bud zlepší, anebo naopak zhorší. Hodně z vás něco pochopí a ti šťastni dostanou novou nabídku. Anebo novou nabídku dají. Je čas vypilovat vztahy a začít je budovat nově a s čistým štítem.

A jaký rituál na novoluní vám doporučuji? To si můžete přečíst na www.EZOTERface.cz,

Napsala jsem knihu „Magické rituály a právě píšu a dokončuji 2. Díl

Nyní si překlikněte na www.EZOTERface.cz a přečtěte si na jakém rituálu je vhodné pracovat.

Všichni byste měli mít zvládnuté ENERGIE Vah.

  1. Diplomacie, vztahy. 

Energiím Vah vládne Venuše. Venuše má v tomto případě význam naučit dobrému vkusu a zvýraznit diplomacii ve vztazích. Zvládnutí mezilidských vztahů, je pro tyto energie úkolem číslo jedna. At člověk dělá cokoli, ať se snaží o cokoliv, ve všech svých činnostech je obklopován lidmi. Každý člověk má nějaký talent. Každý člověk něco umí. A i ten nejtalentovanější jedinec by se nedostal vůbec nikam, kdyby mu v tom nepomáhali lidé v jeho okolí. To znamená, že člověk se dostane tak daleko, jak mu to dovolí lidé, kteří jej obklopují. Proto je důležité naučit se vycházet s lidmi. A k tomu, aby člověk uměl se svým okolím vycházet, k tomu je potřeba zvládnout umění diplomacie. Navíc podle okolí, které daného člověka obklopuje, pozná každý jedinec, jak je na tom on sám. Protože naše okolí je odrazem naší úrovně. A tak jak říkali naší předkové. Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá. Život probíhá tak, že se mění nejen situace, ale také okolí. Za každou změnou a s každým novým místem, přicházejí noví lidé. Každého člověk, kterého potkáme, je potřeba vnímat jako studnici informací. Ať už v pozitivním, nebo negativním smyslu, každý nám má něco předat. A tak je potřeba vnímat všechny ve svém okolí jako učitelé. Když se nad tím zamyslíte, uvědomíte si, kolik lidí už prošlo vaším životem. Někteří prošli a vy už o nich ani nevíte. O některých víte, ale myslíte si, že pro vás nebyli příliš důležití. No a potom jsou lidé, kteří vstoupí do vašeho života a celý ho změní. Na takové lidi nezapomenete. Když je novoluní, nebo úplněk ve znamení Vah, je potřeba pracovat na mezilidských vztazích. Uvědomit si, kdo jsem a kam směřuji a snažit se podle svého životního záměru vybrat si takové lidi, kteří mi umožní dosáhnout na své cíle.

 

Rituál na vztahy k nejbližším lidem.

Energie Vah má na starosti všechny formy vztahů. Když probíhá úplněk, nebo novoluní ve znamení Vah, je důležité si uvědomit, které vztahy člověka obohacují a které naopak přinášejí problém. Lidé často žijí ve vztazích, které jim nevyhovují, a to jen proto, aby nemuseli nic na svém životě měnit. Nebát se změn a reagovat na své pocity je důležitým úkolem pro každého člověka. Ten kdo se nachází ve vztazích, které mu s nějakého důvodu nevyhovují, měl by začít pracovat na změně. Když uděláte krok a začnete měnit nevyhovující situace, vždy to nějak dopadne. Proberte si svůj minulý život a uvědomte si, kolikrát jste se něčeho báli a to zcela zbytečně. Když jste situaci vyřešili, tak se vám nejen ulevilo, ale objevily se před vámi nové neuvěřitelné možnosti. V tom je právě život krásný. Je plný nových začátků, plný změn a rozhodně se v něm člověk nenudí. Pracovat by se ale mělo také na vztazích, které fungují. Tak jako každá květinka potřebuje opečovávat, aby rostla, aby kvetla, potřebují i vztahy živou vodu, aby přetrvaly co nejdéle. Většina lidí si neuvědomuje, jak důležití jsou pro ně někteří lidé. Neuvědomujeme si to do té doby, než tyto lidi ztratíme. Proto si važte lidí okolo sebe. Když máte dobré vztahy, když milujete, když si někoho vážíte a když je ve vašem okolí někdo, s kým vám je dobře, máte štěstí. Proto si na novolunní ve Vahách udělejte rituál na zachování kvalitních vztahů. Před novoluním si v klidu sedněte a uvědomte si, kolik lidí ve vašem životě je pro vás důležitých. Je to váš partner? Jsou to vaše děti? Jsou to vaši rodiče nebo prarodiče? Je to vaše kamarádka? Nebo učitel, kterého obdivujete za jeho vědomosti a přístup? Tito lidé, kteří obohacují váš život, si zaslouží, abyste na ně v době novoluní mysleli. Rituál můžete dělat nejen na lidské přátele, ale také na zvířátka. Milujete svého pejska, koně, nebo kočičku? To jsou také výborní přátelé. V klidu si popřemýšlejte, kdo obohacuje váš život. Kolik milovaných lidí si zaslouží vaši pozornost? Počet záleží na vás. Pořiďte si bílé svíčky a napište si na ně jména svých přátel. Kdo nechce psát jména, může přiřadit symboly. Třeba u partnera dáte srdíčko. U dítěte andílka. Atd…V noci, když je největší tma, vezměte jednu svíci po druhé a podržte ji mezi dlaněmi. / můžete samozřejmě i ve dne/. Nezapomeňte také na svíci pro sebe. Pusťte si nějakou úžasnou hudbu a zaposlouchejte se do jejich tónů. Jste v naprostém klidu, hudba hraje, magický večer vás hladí svou energií a berte do ruky jednu svíci po druhé. Představte si vždy osobu, kterou jste přiřadila k určité svíci. Můžete použít i kameny, anebo mořské mušličky. A já používám skleněné andílky. Jeden andílek, jeden člověk. Snažte se, aby představa byla co nejkonkrétnější.

 

Láska a přátelství pojí nás.

Volám duši tvou, ať slyší můj hlas.

Děkuji ti „ Martinko“ za to že jsi součást života mého.

Děkuji ti za to, že mohu být já, součást života tvého. 

 

Jméno si samozřejmě upravíte podle toho, na koho myslíte. Poté si člověka dále představujte a ve svých představách ho pohlaďte, obejměte, řekněte mu, jak vám na něm záleží. Poděkujte mu, za to, že je součástí vašeho života a poproste ho, ať se vaše dobré vztahy rozvíjejí. Dlouho, stále, celý život. Když budete odcházet a pouštět svou představu, rozlučte se a řekněte, že se těšíte na setkání. Může jít klidně o člověka, který se nachází ve vedlejší místnosti, anebo o člověka, který je na druhém konci světa. Po tomto rituálu vám buď zaklepe na dveře, nebo zavolá. Záleží na vás, jak intenzivně dokážete na toho člověka myslet. Pokračujte dále a berte jednu svíci po druhé. Rituál, kdy vzpomínáte na své blízké, byste si měli dělat častěji. Když ukončíte rituál, zhasněte svíce, odložte kamínky, mušličky, andílky. Odložte to, s čím jste pracovali. Poděkujte nejvyššímu za to, že jste a že jsou blízcí lidé kolem vás. Rituál můžete ukončit mantrou lásky. A tu si klidně vymyslete sami. Melodie je na vás a slova mohou být například:

Lásko, lásko, lásko, držím tě v náručí své.

Lásko, lásko, lásko, jsem plná tebe a ty jsi plná mne.

Lásko, lásko, lásko, milují tvůj pohled anděla,

Že jsi krásná, vždycky jsem věděla.

Miluji ten pocit, že tě mám,

Ráda tě vlastním, ale ráda i rozdávám.

Lásko, lásko, lásko, držím tě v náručí své.

Lásko, lásko, lásko, jsem ponořená do náruče tvé.

 

Mantru zpívejte tak dlouho, jak vás to bude bavit. Je to příjemný rituál, plný vzpomínek na své milované. Co na tom, že se za chvíli všichni potkáte fyzicky? Přenos vašich duší, způsobí ve vztazích úplné zázraky.