0 CZK

Jihlava 4. 11. 2016, seminář astrologie pro začátečníky a pokročilé.

Téma Černá Luna jako tajemství našeho horoskopu. Pro začátečníky a mírně pokročilé.

  1. Ukázka pohybu Černé Luny.
  2. Jak se vypočítají Návraty Černé luny, ukázka práce s astrologickým programem. 
  3. Jak se vkládají texty do astrologického programu a jak připravit rozbor klienta anebo sami svůj vlastní rozbor.
  4. Práce s vašimi vlastními horoskopy. Každý účastník se dozví, co může v životě čekat a jak jsou propojeny jeho planety a jak na sebe vzájemně působí. Každého z vás rozebereme osobně. Budeme se učit na svých vlastních horoskopech.  Naučím vás práci s astrologickými kartami a jak se propojují výklady u jednotlivých klientů.
  5. ČERNÁ LUNA, TAJEMSTVÍ, KTERÉ V SOBĚ NOSÍTE
  6. KARMICKÝ SATURN, OMEZENÍ, KTERÉ JSTE DOSTALI DÍKY VAŠÍM PŘEDKŮM.
  7. KARMICKÉ SLUNCE, CESTA, KTEROU MÁTE OTEVŘENOU VE SVÉM ŽIVOTĚ.

Cena semináře je 1790,- Kč, hlásit se můžete SMS  zprávou na č. tel 603 37 56 26, napište Jihlava a datum, ať víme, kam se hlásíte. Počet účastníků omezen. Začátek v 10 hodin. Místo, kde budeme seminář dělat, sdělím 14 dní před akcí všem přihlášeným.  Hlaste se již nyní, protože potom se někteří z vás nedostanou a to je škoda. 

5.11.2016 PRAHA PLANETÁRNÍ  KONSTELACE

Planetární rodinné konstelace, osobní nebo skupinové. Přihlásíte se?

OSOBNÍ PLANETÁRNÍ KONSTELACE: jak to probíhá?

Nejdříve krátký rozbor a definování problémů. Pracovat se bude s astrologickou mandalou každého člověka. Potom setkání se svým vnitřním kritikem, s obdivovatelem, setkání se svým myslitelem, vizionářem. Napojení se na své srdce a na svůj mozek. Celý svůj příběh si člověk odnese nahraný. Potom se podíváme na karmické postavení Černé Luny, kterou budu představovat já. Napojíme se na některého ze svých předků. Dostaneme radu. Sedneme si a uděláme s touto radou mentální mapu dalšího řešení, a uděláme hudební nahrávku, se kterou člověk potom bude pracovat doma. Skončíme krátkým rituálem se šamanským bubnem, kdy si člověk zazpívá mantry, které si vytvořil sám na sebe. I tuto nahrávku si odnesete domů. Potom nastane práce na sobě a to už musí každý sám. Po čase se mi ozvete a budete nadšeni. Cena na hodinu 1500,-Kč.

SKUPINOVÉ PLANETÁRNÍ RODINNÉ KONSTELACE: A JAK TO PROBÍHÁ?

Zúčastnit se mohou jen menší skupinky, proto jestli máte zájem, neváhejte s přihlášením. Jestli se mezi sebou znáte, vytvořte si skupinu, která vám bude vyhovovat. Můžete si vytvořit intimní skupinu a nezáleží na tom, kolik vás bude. Tyto konstelace nejsou o vysokém počtu, ale o cestě do vaší duše, za vašimi předky, a mají pomoci především vám. Cokoli řešíte, se dá v těchto konstelacích vyřešit. Každý z účastníků si odnese celý svůj příběh nahraný. Každý si svůj příběh odžije a ostatní účastníci budou představovat jednotlivé planety. Protože Slunce nás napojuje na mužské předky našeho rodu. U konstelace budou přítomni předkové mužští. Luna představuje ženskou rodovou linii, u této konstelace budou přítomny ženy. Pluto představuje osud. Bude přítomen osud. Saturn představuje téma, ve kterém selhal některý z předků, a tedy bude přítomen Saturn, Černá Luna představuje tajemství, které skrýváme před světem a také před sebou, uzel naši negativity v našem horoskopu. Bude přítomna Černá Luna a tu budu představovat já. Je potřeba si z Černé Luny udělat kámošku a pochopit její zkoušky. Na tom budeme pracovat. Podle počtu účastníků, bude přítomen také Merkur, Venuše a rozhodně Jupiter, který hovoří o oblasti, ve které se můžeme rozpínat.  

U každého účastníka: Nejdříve krátký rozbor a definování problémů. Pracovat se bude s astrologickou mandalou každého člověka. Potom setkání se svým vnitřním kritikem, s obdivovatelem, setkání se svým myslitelem, vizionářem. Napojení se na své srdce a na svůj mozek. Celý svůj příběh si člověk odnese nahraný. Potom se podíváme na karmické postavení Černé Luny, kterou budu představovat já. Napojíme se na některého ze svých předků. Dostaneme radu. Sedneme si a uděláme s touto radou mentální mapu dalšího řešení, a uděláme hudební nahrávku, se kterou člověk potom bude pracovat doma. Skončíme krátkým rituálem se šamanským bubnem, kdy si člověk zazpívá mantry, které si vytvořil sám na sebe. I tuto nahrávku si odnesete domů. Potom nastane práce na sobě a to už musí každý sám. Po čase se mi ozvete a budete nadšeni.

Cena PLANETÁRNÍCH RODINNÝCH KONSTELACÍ JE 2200,-Kč, jestli máte zájem, napište na 603 37 56 26.

Napište, jestli vám více vyhovuje sobota, nebo všední den. Jedná se o skupinky, protože jednotlivce dělám pouze v pracovních dnech

ŠUMAVA 11 - 13. 2016

Magický víkend na Šumavě. Pochutnáte si na svatomartinské huse. Připijeme si svatomartinským vínem. Z tohoto vína si uděláme magický nápoj lásky a úspěchu. Vařit bude úžasný kuchař. Víkend plný zajímavých informací o vašem životě. O vašich vzorcích duše, o vašich programech. Rituály se šamanským bubnem uprostřed krásné šumavské přírody. Nádherné nebe poseté hvězdami, spojení s vesmírem a jeho energiemi.
Program. Černá luna jako průvodce vašim životem. Jak pracovat s těmito energiemi. Jak pracovat s Černou Lunou ve svém vlastním horoskopu. Jak si najít podle Černé Luny, předky jejíchž osudy kopírujeme. Pracovat budeme s vašimi astrologickými mandalami. S hudbou. Práce s čakrami. Sami si vytvoříte svůj energetický systém. Doneste si flešky. Dostanete sebou nahrávku na harmonizace vašeho energetického systému vašich čaker.
Magický víkend 11-13.listopadu 2016. Cena 2790,-Kč. V ceně je zahrnuto vše. Ubytování, strava, program. Příjezd v pátek 11. 11. 2016. Začínáme večeří. V sobotu snídaně, oběd, večeře. V neděli snídaně a oběd. Po obědě odjezd domů. Svatomartinská husa, zelí a knedlík, bude v sobotu na oběd.
Počet účastníků omezen, chata je menší. Hlaste se co nejdříve na č. 603 37 56 26, volejte nebo napište SMS, ozveme se zpátky. Jestliže pojede někdo z Prahy, můžeme ho přibrat autem.
Místo konání si můžete prohlédnout zde:
http://www.nastarepile.cz/