0 CZK

Krásný den,

Seminář „ Učíme se astrologii z domova.“

Astrologie se nedá naučit nazpaměť. Astrologie se musí pochopit. A protože zájem o astrologii neustále roste, připravila jsem pro vás seminář „Učíme se astrologii z domova.“

Tento seminář je vhodný pro úplné začátečníky a také pro mírně pokročilé. Přehledně a krůček po krůčku vás povedu a ukážu vám, jak zajímavé věci se můžete díky astrologii dozvědět nejen o sobě, ale také o ostatních lidech.

Tento seminář bude rozdělen na etapy. A právě se rozjíždí první etapa. Účastníci se mohou přihlásit prostřednictvím našeho e-shopu www.ibohac.cz. Jakmile si uděláte objednávku, přijde vám na váš email potvrzení, že jste zařazení do semináře. Přijde vám také informace jak zaplatit. Po zaplacení vám přijde z informativního emailu heslo, se kterým se dostanete na seminář.

Již několik let jsem pořádala semináře po celé republice, kde jsem během jednoho dne lidem podávala velkou spoustu informací. A jejich přání bylo, aby se mohli učit systematičtěji, pomaleji a podrobněji. Toto přání jsem vyslyšela a vytvořila seminář „Učíme se astrologii z domova.“

Dostanete spoustu materiálu. Nahraná videa a také písemné texty.

Ti z vás, kteří budou mít nějaké otázky, napíšou je na informativní e-mail a my budeme odpovídat v sekci dotazy. Odpovědi budou písemné a také prostřednictvím natočených videí.

Po měsíci vás vyzkouším. Proběhne závěrečný test, kde dostanete úkoly, abych zjistila, jak jste danou látku zvládli.

Po závěrečném testu dostanete certifikát a budete se moci přihlásit na další pokračování semináře „ Učíme se astrologii z domova.

Vytvoříme samozřejmě podmínky i pro ty z vás, kteří budou látku zvládat pomaleji.

 

 

K tomu, abyste se mohli stát účastníky semináře „ Učíme se astrologii z domova.“ Potřebujete program Wendys- astrologický program Nebeský kalendář.

Tento program si můžete stáhnout na internetu. Program vytvořil pan Pazdera a veškeré dotazy technické a jak program instalovat směřujte přímo na něj. Instalace je velice jednoduchá. Když budete program objednávat, do poznámky uveďte mé jméno Martina Blažena Boháčová. Dostanete na program výraznou slevu.

Slova autora astrologického programu pana Pazdery:

Sleva na Nebeský kalendář není započtena automaticky, tu všem zájemcům vystavím dodatečně. Takže prosím vyčkejte na mail ode mě, kde bude uvedena cena po slevě, a neplaťte program hned po té, co k vám dorazí automatický mail s plnou cenou za program. Děkuji (jsem autor toho programu).

 

Těšíme se na spolupráci s vámi Martina Blažena Boháčová a Tomáš Boháč.