Krásný den, CHCETE SE MNOU V ROCE 2017 na ostrov Gran Canaria? Tady jsou informace a informativní video.

Magické víkendy na ostrově Gran Canaria v Playa de Mogán.

Již druhým rokem pořádám magické týdny na ostrově Gran Canaria. Jestliže se chcete zúčastnit v roce 2017, je potřeba se přihlásit na 603 37 56 26. V ceně, kterou uvádím, je zahrnuto jedno jídlo denně. Služby. A cena semináře. Zájemci, kteří se již přihlásili, tak je obvolám. A domluvím se s nimi, zda jejich zájem trvá.

CENA: 
Ubytování, služby, jedno hlavní denní jídlo 223,-Euro
české koruny přibližně podle platného kurzu 6020,-Kč
Cena semináře na osobu za týden 130,-Euro - Každodenní škola
České koruny přibližně podle platného kurzu 3510,-Kč

Odvoz z letiště zajištěn. Platí se 12 - 15 EURO a platí se přímo řidič. 

Odvoz na letiště zajištěn. Platí se 12 - 15 EURO a platí se přímo řidiči.  

Odvoz autem, velmi pohodlné, platíte přímo řidiči. Český řidič.

Letenku vám jsem schopná zprostředkovat přes velmi spolehlivou agenturu, jejíž služby využívám a využívala jsem i u minulých seminářů a cena letenek se pohybuje přibližně 8500,-Kč.

Spojím vás s vedoucí agentury a ona vám udělá rezervaci a vaši letenku pošle na email. Vy si hlavně překontrolujte termín, a své jméno na letence. 
Odlety z Prahy. Můžete si odlety zařídit sami i z jiného místa, ale to už záleží na vás. Letenky si objednáváte a platíte sami, já jen dohlédnu na to, aby bylo vše v pořádku.

Můžete se podívat na můj facebook, kde udělám album z minulých seminářů. Můj facebook Martina Blažena Boháčová.

Veškeré informace na tel. čísle 603 37 56 26. Jestli vám nezvednu telefon, je to proto, že mám práci, napište SMS a já se vám ozvu, jakmile to bude možné.

TERMÍNY: /OBSAZENO/
1. TURNUS 24.5.-31.5.2017 /OBSAZENO/
2. TURNUS 31.5-07.06.2017 /OBSAZENO/
3. TURNUS 07.6-14.06.2017 /OBSAZENO/

PROGRAM:

Ezoterická škola, celotýdenní

Program EZOTERICKÉ ŠKOLY V ROCE 2017. Karmické konstelace. /nejde o rodinné konstelace, ale o karmické, budeme pracovat s postavením planet/. Vyhledáte si každý své předky a najdete cestu své rodové linie. Pochopíte cestu svou a svých potomků. Přivezte si sebou data narození předků, která budete znát. Nemusí být hodina. Stačí datum narození. Setkáte se se svým vnitřním rádcem, vnitřním kritikem, vnitřním učitelem a se svým vnitřním obdivovatelem. Vše si budete u své osoby nahrávat, abyste si tyto poznatky odvezli domů. Projdete si každý z vás regresí. Návraty do minulých životů. Toto téma si zpracujete písemně. Setkáte se, se svým druhým já v jiné dimenzi. V tuto dobu již bude napsána má nová kniha BÍLÁ LUNA JAKO KARMICKÝ BOD V NAŠEM HOROSKOPU. Naučíte se propojovat téma bílé a černé Luny. Uděláme si meditace, rituály. Rituály fungují mnohem lépe, když jste v jiném prostředí. Také vaše cesta do vašeho nitra a napojení na své předky funguje mnohem lépe, když jste jinde, než v prostředí na které jste zvyklí. Tady na Gran Canaria jsou zvláštní energie, které si nádherně prožijete. Výlety a další možnosti, doplníme na místě. Místa budeme střídat. Bude dost času na ezoterickou školu, ale také dost osobního volna. S každou skupinou program vždy po domluvě. Budeme dělat rituály se šamanským bubnem na určitých místech. Bude se vám to líbit. Každý z vás bude mít také možnost individuálního rituálu se šamanským bubnem, kdy se napojíte na některého ze svých předků anebo na své vyšší já. 

Bydlet budete v Playa del Cura, krásné a klidné prostředí. Těším se na vás. Počet účastníku omezen. Hlásit se můžete na č. 603 37 56 26 anebo na email agenturamavi@gmail.com.
Martina Blažena Boháčová
Cestovní a vzdělávací agentura MaVi, Boháčová, s.r.o

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.