0 CZK
 
CO ČEKÁ JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ V březnu 2017? A videa na celý rok 2017 pro všechna znamení.

CELKEM 92 685 LIDÍ Shlédlo ZATÍM VIDEA, co čeká znamení v roce 2017. Doufám, že všichni pracujete s mou knihou HOROSKOPY NA ROK 2017 A že si každý měsíc zapisujete své myšlenky a události. Máte za sebou další měsíc. Nezapomeňte se včas přihlásit na úplněk ve znamení Štíra, který proběhne 10. 5. 2017. Dostanete na váš email výklad sekoučovacích karet, na čem máte pracovat do dalšího úplňku. Dostanete na svůj email nahranou meditaci, kterou si budete pouštět DO DALŠÍHO ÚPLŇKU. . Jestliže se chcete přidat k naší skupině, můžete. Cena za výklad karet a meditaci je 380 kč. Platí se na účet  102 05 49 425/6100 po zaplacení napište SMS na č. mobilu 603 37 56 26. „RITUÁL NA ÚPLNĚK ZAPLACEN. POŠLETE SVŮJ EMAIL, DATUM NAROZENÍ A SAMOZŘEJMĚ JMÉNO. VŠE V SMS. JINDE NELZE EVIDOVAT.“  Každý měsíc posloucháte meditaci, kterou vám posílám, a v ČERVNU dostanete další. S těmito meditacemi budete pracovat zatím každý úplněk a potom přidáme i novoluní. Na Novoluní zatím dostáváte na svůj telefon upozornění a návod na rituál. Kdo se mnou pracuje na úplňcích, už je potřeba se hlásit. Přidejte se i vy ostatní, čím větší energie tím lépe.


Po prázdninách vyjde kniha HOROSKOPY NA ROK 2018.

Stále se můžete hlásit na studium astrologie „UČÍME SE Z DOMOVA“. Je otevřen 1. Ročník a pracuji na otevření 2. Ročníku.


BERAN

Květen 2017

Úplněk    10. 5.2017 ve Štíru

Novoluní 25. 5. 2017 v Blížencích.

Květen je krásný měsíc a příroda vystavuje na obdiv své bohatství. Také Berani si budou muset uvědomit, co to je být bohatý a co to je být chudý. Revizi by měli udělat ve svém majetku, v tom co vlastní s někým jiným. Přijde jednání s bankami, s úřady a větší výdaje na sebe nenechají dlouho čekat. Jen ti šikovnější jedinci dostanou zpátky přeplatky, nebo jim někdo vrátí dluh. Ostatní Berani budou spíše platit. Dne 10. 5. 2017 proběhne magický úplněk ve Štíru. Emoce budou napjaté a je čas řešit, jak jsou na tom Berani se sexualitou a s věrností. Protože je v těchto týdnech potřeba využít veškeré prostředky k tomu, aby Berani sdělili okolnímu světu, co chtějí, je potřeba psát, telefonovat a řešit. Komunikovat se bude především o financích a o tom, jak je investovat. Šetřit penízky nebo něco koupit? Může se objevit zajímavá příležitost, jak se prosadit. Dne 25. 5. 2017 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Slunce s Lunou vytvoří příjemný aspekt na Jupitera a to je čas promluvit si s partnerem. Promluvit si se společníkem. Je také možnost dozvědět se informaci o firmě, ve které Berani pracují, nebo pracovat budou. Nová příležitost bud už přišla anebo se blíží. Berani by mohli také oslovit své sourozence a udělat nějakou párty, na které se budou dobře bavit. Květen bude u Beranů měsícem, ve kterém se mají hýbat, cestovat a řešit dopravní prostředky. Zkontrolovat anebo vyměnit auto. Na učení je také vhodná doba, a protože Berani už v minulých dvou letech měli řešit vzdělání, v květnu mohou čekat zhodnocení. A ti, kteří v oblasti vzdělávání pracují, zažijí úspěch. Daří se také Beranům, kteří se věnují, psaní, mluvení a čtení. Květen je lásky čas a i když Jupiter stále ještě couvá, Berani mohou naplno milovat. Anebo že by se někdo zamiloval do nich? Láska je krásná. Láska je potřebná. Pryč se samotou milí Beran! 

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

BERAN

https://www.youtube.com/watch?v=iezfFckxGgk


 

BÝK

Květen 2017

Úplněk    10. 5.2017 ve Štíru

Novoluní 25. 5. 2017 v Blížencích.

V roce 2017 se dostanete do pozice, kdy budete podepisovat nové smlouvy anebo si dojednávat nové podmínky, ve kterých chcete fungovat. Vyjednejte si pro sebe to nejlepší, protože člověk by se neměl dostávat do situací, ve kterých ho okolí zneužívá. Máte dvě možnosti, být využíván anebo využívat. Ani se vás nemusím ptát, která z těch možností vám lépe vyhovuje. V pracovních vztazích dojde ke změně. V osobních vztazích si pohlídejte svou pozici. Dodržujte, co slíbíte a hlídejte si, co podepisujete. Je možné, že někdo kolem vás dohodnuté záležitosti z minula nebude dodržovat. Dne 10. 5. 2017 prožijte úplněk ve Štíru. Jeden z nejmagičtějších úplňků v roce. Děje se něco kolem vaší sexuality? Jak to máte s partnerskou věrností? Vaše vládnoucí planeta Venuše je v opozici na planetu Jupiter, a to znamená, že budete řešit vztahy komplikovaněji. At už na pracovní nebo osobní úrovni, vztahy s okolím jsou velmi důležité. Zvládáte to? Jenže nic není tak horké, jak to vypadá a druhá polovina měsíce vám ukáže svou laskavější tvář. Hlavně kolem novoluní se můžete těšit na informaci, jak nově a hlavně více vydělat. Že by vám někdo dal novou pracovní nabídku? Nebo plánujete něco koupit? Investujte! Je to vhodná doba. Novoluní proběhne 25. 5. 2017 ve znamení Blíženců. Je čas na dobré zprávy. Můžete dostat přeplatek, anebo více vydělat. Konečně, že? V minulosti vám pořád někdo chtěl něco brát. Ale pozor Venuše je stále v napětí s Jupiterem. Dávejte si pozor na to, kdo vám co slibuje. A vy slibujte jen to, co můžete dodržet.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

BÝK

https://www.youtube.com/watch?v=6wlGG_DNS2k


Blíženci

Květen 2017

Úplněk 10. 5.2017 ve Štíru

Novoluní 25. 5. 2017 v Blížencích.

Blíženci! V květnu se zaměřte na své zdraví. V minulých měsících jste se měli změnit a začít na sobě pracovat. Udělali jste to? Jestli ano, bude vše v pořádku. Jestliže ne, budete zdraví řešit. Je čas na preventivní prohlídky. Něco se bude dít s lidmi, se kterými spolupracujete. Možná se obmění okruh vašich spolupracovníků. Ale pozor nezapomeňte, že okolí, na které se můžete spolehnout, není samozřejmost. Snažte se chovat diplomaticky, protože ať už směřujete ve svém životě kamkoli je potřeba mít štěstí na lidi. Dne 10. 5. 2017 proběhne úplněk ve znamení Štíra. V květnu se bude znamením Blíženců pohybovat Mars a ten opět bude tlačit na to, abyste si udělali pořádek v partnerských vztazích. A zaměřili pozornost na své děti. Dne 25. 5. 2017 proběhne nejdůležitější novoluní, protože bude ve vašem vlastním znamení. Novoluní v Blížencích! Je čas na nové začátky, udělat si nové plány. V tomto období se budou dít věci! A víte proč? Slunce, Luna v konjunkci a Mars v Blížencích a v nádherném aspektu na Jupitera ve Vahách. Blíženci! Teď anebo nikdy. Nepromeškejte svou příležitost! Jednejte! Vytáhněte si kartu Saturna a zjistíte, kde je oblast vašeho omezení. Vytáhněte si kartu karmické Slunce a zjistíte, kde máte otevřenou cestu. Vytáhněte si kartu Černá Luna a zjistíte, jaké téma je pro vás na příští měsíce karmické. Až proběhne úplněk v Blížencích /prosinec/, zkontrolujte si, co jste splnili a jak se vám dařilo.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

BLÍŽENCI

https://www.youtube.com/watch?v=xYtgCfFiqyk

Rak

Květen 2017

Úplněk    10. 5.2017 ve Štíru

Novoluní 25. 5. 2017 v Blížencích.

Raci! Květen je lásky čas a pro vás tento měsíc bude o vztazích. A nejen o partnerských vztazích, ale budete také řešit své potomky. Ať se děje, co se děje, nezapomeňte, že vaše děti jsou pokračovateli vaší rodové linie. Narodili jste se proto, abyste dokázali, že to jde, být dobrým a chápavým rodičem. A protože se člověk narodil proto, aby tvořil, tak si dejte nový závazek. Něco vytvořte! Nenechte se odradit, když se vše nebude odehrávat podle vašich představ a jděte za svým cílem. V květnu vás čeká jeden z nejmagičtějších úplňků. Dne 10. 5. 2017 proběhne úplněk ve Štíru a bude nabitý emocemi. Některé lidi může rozbolet hlava, jiné potrápit žaludek. Vy si hlídejte svou nervovou soustavu, neurážejte se, nevztekejte se a berte vše pozitivně a s nadhledem. Udělejte si pořádek ve svých partnerských vztazích. Slunce bude v krásném úhlu na Pluto. Udělejte osudové rozhodnutí. Ve druhé polovině měsíce vás může přepadnout splín. Můžete se dozvědět zprávu, která vás nepotěší. Týká se vás? Nebo někoho z vašeho okolí? Nebojte se, vše se vyřeší ve váš prospěch. Novoluní ve znamení Blíženců dne 25.5.2017 ve vás může probudit pocit, že je potřeba něco změnit. No a co? Tak to udělejte. A protože bude Slunce v krásném aspektu na Jupitera, zkuste zapřemýšlet, jak ještě více zkvalitnit svůj domov a své rodinné zázemí. Tento měsíc máte rekapitulovat a příští měsíc, nově začít.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

Rak

https://www.youtube.com/watch?v=W1ChxL7nGBY


Lev

Květen 2017

Úplněk    10. 5.2017 ve Štíru

Novoluní 25. 5. 2017 v Blížencích.

A máme tady lásky čas. V roce 2017 by se mělo Lvům v lásce dařit. Již několik měsíců probíhá období, ve kterém si tito jedinci dávají do pořádku své partnerské vztahy. Uvědomují si důležitost pevných vztahů. Ukončují nebo zahajují milenecké poměry. Cítí touhu po kvalitním partnerství. Když má člověk v pořádku vztah s partnerem, dobře se mu bydlí a dobře se cítí u sebe doma. Právě v květnu je potřeba zaměřit svou pozornost na bydlení, na rodinu. Zaměřit se také na vztahy mezi ženami rodu. Jakákoli starost, která se týká těchto témat, je zbytečná. Doufám, že to víte? Dne 10. 5. 2017 proběhne úplněk ve znamení Štíra. Období nabité emocemi. Nálady by se měly udržet pod kontrolou. Rozčilování je zbytečné. Stále je vhodné období, řešit cesty do zahraničí a zaměřit se na vzdělávání. Udělat ze sebe schopnějšího jedince, znamená dostat se do lepší společnosti. Příležitost se prosadit bude v květnu veliká. Pozvání na zajímavou akci by měl každý Lev přijmout. Může přinést setkání se zajímavým člověkem, anebo nové přátelství. A vůbec jak to máte s přáteli? Vybíráte si, s kým se kamarádíte? Je to důležité! A v květnu to poznáte. Dne 25. 5. 2017 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Ukecané období. Pište, čtěte, komunikujte. Reklamujte. Vyřizujte. Buďte akční.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

LEV

https://www.youtube.com/watch?v=k2rA4dVMiZE


Panna

Květen 2017

Úplněk    10. 5.2017 ve Štíru

Novoluní 25. 5. 2017 v Blížencích.

V květnu je čas nejen na lásku, ale také na to, aby si člověk oprášil vztahy v rodině. Je vhodné se setkávat se všemi rodinnými příslušníky. Kdo má sourozence, měl by jim zavolat. Krev není voda. A je potřeba si uvědomit, že rodina je velice důležitá. Panny mají v roce 2017 za úkol vybudovat si pevné rodinné vztahy, vytvořit harmonický domov, a zkvalitnit úroveň bydlení. Když je stabilita doma, je stabilita také v životě. Dne 10. 5. 2017 proběhne magický úplněk ve znamení Štíra. Silné emoce se projeví změnou nálady. Panny nedramatizujte v těchto dnech žádnou situaci, protože vše, co se děje, je ve váš prospěch. Merkur, vaše vládnoucí planeta je v konjunkci s Uranem a tak dostanete informaci, která s vámi zamává. No a co? Jste schopné a vše vyřešíte. Hlaste se o svá práva a pracujte na svém osobním růstu, protože druhá polovina května vás posune vpřed. Můžete dostat novou nabídku, povýšit anebo zvednout svou prestiž. Snažte se vyjít s autoritami, a udělejte autoritu sami ze sebe. Dne 25. 5. 2017 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Pište, komunikujte, čtěte a hlavně žádejte. Kdo nic nežádá, ten nic nedostane. A bude se dařit finančně.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

PANNA

https://www.youtube.com/watch?v=RuJIGvURHL4


Váhy

Květen 2017

Úplněk    10. 5.2017 ve Štíru

Novoluní 25. 5. 2017 v Blížencích.

Váhy! Stále se kolem sebe rozhlížejte. Rok 2017 je o vašem osobním růstu. Udělejte si pořádek ve financích a s bankami jednejte opatrně. Navíc zjistíte, že peníze a majetek jsou hodně důležité, ale abyste byly šťastné, potřebujete i jiné hodnoty. Zdraví, lásku, štěstí, úspěch a kvalitní okolí. Váhy? Jste spokojené s tím, jak vyděláváte peníze? Ne? Změňte to! Důležité jsou také vztahy v rodině. O koho jiného by se měl člověk opřít než o svou rodinu? Dne 10. 5. 2017 proběhne úplněk ve znamení Štíra. A zase ty emoce! Tento úplněk ve vás vyvolá silné pocity. Kdo umí pracovat se vzorci duše, bude to mít jednoduché. Váhy! Smějete se? Pláčete?  Nestyďte se za své pocity. Ale pozor na hysterii. Někdy k ní máte sklony. A to v období, kdy si myslíte, že vás nikdo nemá rád. Dne 25. 5. 2017 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Ukecané období. Můžete se učit cizí jazyk, nebo začít studovat. Přihlásit se na semináře. A je čas přemýšlet o dovolené. Cesta do zahraničí a setkání s někým kdo žije v cizině, to se vám může splnit. Venuše je stále v Beranu. Pořád budete řešit vztahy. Jste krásné a úžasné, víte to?

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

VÁHY

https://www.youtube.com/watch?v=zskmRGtmwiI


Štír

Květen 2017

Úplněk    10. 5.2017 ve Štíru

Novoluní 25. 5. 2017 v Blížencích.

Štíři! V první polovině roku 2017 vás čeká zvláštní období. Budete si muset uvědomit a také ukončit situace, které vám nevyhovují. Udělat si pořádek ve svém životě. Není to jednoduché, ale vy to zvládnete. Dne 10. 5. 2017 prožijete nejdůležitější úplněk v roce. Úplněk ve Štíru. Magie tohoto období bude sice působit na všechny, ale pro vás to bude opravdu silné a emotivní období. Jestliže se dozvíte, že někdo ve vašem okolí řeší problémy, zkuste mu pomoci. A jestli budete potřebovat pomoc vy, tak o ni požádejte. Zaměřte se na to, co změnit nejen na svém životě, ale také na sobě. Štíři! Druhá polovina měsíce vám přinese téma majetek a finance. Umíte jednat disciplinovaně s bankami a jinými úřady? Jestli ano, průběh bude hladký. Jen zadlužení jedinci budou postaveni před problém. Doufám, že to není váš případ. Zkontrolujte si majetek, investujte a podívejte se, zda máte vše zaplaceno. Dne 25. 5. 2017 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Hlídejte si účty za telefon a internet. Jestli chcete investovat, udělejte to v tomto období. Někteří Štíři mohou zažít milostný románek. Pozor na nevěry, je potřeba si vybírat stabilní partnery a neriskovat s někým neznámým. Štíři! Může se také objevit partner z minulosti. A u některých přijde zkouška, jak to mají s věrností v partnerském vztahu.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

ŠTÍR

https://www.youtube.com/watch?v=BifUn-vnpyg


Střelec

Květen 2017

Úplněk    10. 5.2017 ve Štíru

Novoluní 25. 5. 2017 v Blížencích.

Střelci! Budete přemýšlet o tom s kým a na čem máte spolupracovat. Nejlepší pro vás v tomto období je pracovat ve službách. Změny lidí kolem vás budou i nadále probíhat. Chovejte se diplomaticky. Odpočívejte a věnujte se svému zdraví. V květnu můžou někteří z vás prožívat divné pocity. Nespokojenost. Rozladěnost. Je čas podívat se do sebe. Být v klidu. Meditovat. Pobývat v přírodě. Nehádat se. Přemýšlet. Dozvíte se tajemství, nebo budete tušit, že někdo vám něco tají. Nepříjemné a pomlouvačné lidi ze svého života odstraňte. Dne 10. 5. 2017 proběhne úplněk ve znamení Štíra. A Střelci pozor do vašeho znamení vstoupila Černá Luna. Máte mou knihu „            Černá Luna jako karmický bod ve vašem horoskopu?“ Střelci, nemá někdo kolem vás nějaké trápení? V první polovině měsíce přemýšlejte a ve druhé polovině měsíce jednejte! Novoluní v Blížencích dne 25. 5. 2017. Kdo je sám, může potkat nového partnera. Kdo hledá nového spolupracovníka, potká ho. Kdo chce novou práci, získá ji. Jediné na co si budou muset Střelci dát pozor je uzavřít dobré podmínky. Střelci, hlídejte si, co podepisujete! 

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

STŘELEC

https://www.youtube.com/watch?v=IlqeR3ZdgcQ


Kozoroh

Květen 2017

Úplněk    10. 5.2017 ve Štíru

Novoluní 25. 5. 2017 v Blížencích.

Kozorohové jsou přísní na své děti. Mají na ně vysoké požadavky. A to je někdy problém. Jejich děti odcházejí dříve z domu. V těchto týdnech je potřeba svým potomkům věnovat pozornost. At už děti jsou, anebo teprve přijdou, měly by žít ve stabilních a harmonických podmínkách. Kozorohové, hlídejte si partnerské vztahy a budujte je důsledně a kvalitně. Je čas na lásku. Máte ji? Každý člověk se narodil, aby tvořil. Doufám, že to chápete. Dne 10. 5. 2017 proběhne úplněk ve znamení Štíra. Magický úplněk, který emočně rozvibruje i pragmatické Kozorohy. Všechno pod kontrolou být nemůže. Slunce bude v krásném aspektu na Pluta v Kozorohu. Osudové setkání? Téma, které se bude týkat přátel? Kozorohové, máte hodně kamarádů? Pohlídejte si je. Nesvěřujte se zbytečně! Skupina lidí, ve které se nacházíte, ať už pracovně nebo osobně, vás bude nutit ke změně. A kolem vás je člověk, který váš život v budoucnu velmi ovlivní. Víte, kdo to je? Ne? Nechte se překvapit. Chovejte se ve společnosti diplomaticky, nevyvolávejte spory. V budoucnu by se mohly obrátit proti vám. Život plyne a vy si hlídejte své zdraví. To je velice důležité. Zdravý člověk dokáže překonat všechny ostatní překážky. Udělejte si preventivní prohlídky. Jděte k zubaři. Hlídejte si páteř. Dne 25. 5. 2017 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. S kým spolupracujete? Je vše v pořádku. Mění se vaše okolí. Přijměte to! Nedělá si z vás někdo sluhu? A vy? Neděláte si z někoho sluhu? Doma to ani nezkoušejte, vyvolali byste svým jednáním hádku. Doma budujte harmonii. Ztište hlas a usmívejte se.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

KOZOROH

https://www.youtube.com/watch?v=f1c02dsBIUg


Vodnář

Květen 2017

Úplněk    10. 5.2017 ve Štíru

Novoluní 25. 5. 2017 v Blížencích.

Vodnáři mají velký smysl pro humor a tak jsou jako společníci velmi oblíbeni. Nesmí je ale popadnout mánie, že ví vše nejlépe.  V květnu je čas na lásku! Upevnit vztah s partnerem. Někteří Vodnáři budou mít chuť na milostný úlet. Jenže právě tento měsíc by měli Vodnáři začít více pracovat. Chovat se zodpovědněji. Většina Vodnářů si che užívat. Nejlepší práce pro ně je kolem zábavy, organizování jiných lidí, turistický ruch, vymýšlení nových věcí. Vodnářům chybí trpělivost. Tu budou muset v květnu prokázat. Kolem činnosti, kterou dělají anebo plánují, se může zkomplikovat situace. Je to dočasné. Někteří Vodnáři budou muset udělat pracovní rozhodnutí! Někteří Vodnáři se utkají buď s úřadem, nebo s autoritativním člověkem. Dne 10. 5. 2017 proběhne úplněk ve znamení Štíra. Je to velmi magické období a emoce budou na pochodu. Někteří Vodnáři dostanou zprávu o svých rodinných příslušnících. Může dojít k nečekanému setkání. V květnu by se měli Vodnáři věnovat svému partnerovi. Kdo se může pochlubit, že je šťasten ve vztahu? Vodnáři! Kupte kytičku a pozvěte partnera na romantickou večeři. Dne 25. 5. 2017 proběhne novoluní v Blížencích. Vodnáři, zkontrolujte děti! A budete někam pozvání. Pobavte se. Jděte na rande. Nejlépe se svým vlastním partnerem.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

VODNÁŘ

https://www.youtube.com/watch?v=1kFAOWFmHw8


Ryby

Květen 2017

Úplněk    10. 5.2017 ve Štíru

Novoluní 25. 5. 2017 v Blížencích.

Je máj lásky čas. Ryby by tuto domu měly využít hlavně na setkávání s rodinou. Ti šikovní jedinci, kteří mají touhu se vzdělávat, neměli by na nic čekat. Informace jsou důležité. Ryby mají tendence žít dva životy. Jeden, ten který musí, ale uvnitř sebe stále touží, aby bylo něco jinak, anebo jinde. Čeká je jednání na úřadech a velmi aktivní období. Ryby, prosím vás, nevyhýbejte se žádnému úřednímu jednání. Před tím neutečete! Lepší je mít na úřadech vše v pořádku. A protože budete muset řešit také hodně věcí s rodinou, tak si připravte pevné nervy a nepodléhejte svým náladám. Dne 10. 5. 2017 proběhne úplněk ve znamení Štíra. Magický úplněk. Bude vás to táhnout do ciziny anebo k někomu, kdo v cizině žije. Někteří jedinci vstoupí do jednání s cizí firmou a je čas si zopakovat cizí jazyk. Ryby, které mají nějakou závislost, se budou muset hlídat. Ve druhé polovině měsíce, nastane čas probrat se svým okolím představu o domově a bydlení. Všichni se musejí doma cítit tak, aby jim to vyhovovalo. Novoluní proběhne 25. 5. 2017 v Blížencích. Rozumné Ryby se zamyslí nad tím, jak prožívají vztahy s ženami ve svém okolí a pořádně si s nimi promluví. Je vhodné probírat také majetková a investiční témata. Ryby se musejí s majetkem učit pracovat.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

RYBY

https://www.youtube.com/watch?v=LF8BTjj4DL4