CO ČEKÁ JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ V březnu 2017? A videa na celý rok 2017 pro všechna znamení.

CELKEM 114.507 LIDÍ Shlédlo ZATÍM VIDEA

Co čeká znamení v roce 2017.

Doufám, že všichni pracujete s mou knihou HOROSKOPY NA ROK 2017 A že si každý měsíc zapisujete své myšlenky a události. Máte za sebou další měsíc. Nezapomeňte se včas přihlásit na úplněk ve znamení Střelce , který proběhne 9.6. 2017. Dostanete na váš email výklad sekoučovacích karet, na čem máte pracovat do dalšího úplňku. Dostanete na svůj email nahranou meditaci, kterou si budete pouštět DO DALŠÍHO ÚPLŇKU. . Jestliže se chcete přidat k naší skupině, můžete. Cena za výklad karet a meditaci je 380,-Kč. Platí se na účet  102 05 49 425/6100 po zaplacení napište SMS na č. mobilu 603 37 56 26. „RITUÁL NA ÚPLNĚK ZAPLACEN. POŠLETE SVŮJ EMAIL, DATUM NAROZENÍ A SAMOZŘEJMĚ JMÉNO. VŠE V SMS. JINDE NELZE EVIDOVAT.“  Každý měsíc posloucháte meditaci, kterou vám posílám, a v ČERVNU dostanete další. S těmito meditacemi budete pracovat zatím každý úplněk a potom přidáme i novoluní. Na Novoluní zatím dostáváte na svůj telefon upozornění a návod na rituál. Kdo se mnou pracuje na úplňcích, už je potřeba se hlásit. Přidejte se i vy ostatní, čím větší energie tím lépe.

Po prázdninách vyjde kniha HOROSKOPY NA ROK 2018.

Stále se můžete hlásit na studium astrologie „UČÍME SE Z DOMOVA“. Je otevřen 2. Ročník a pracuji na otevření  3. Ročníku.

 

BERAN

Červen 2017

Úplněk    9.6.2017 ve Střelci

Novoluní 24. 6. 2017 v Raku

V Červnu si Berani budou muset zrekapitulovat, jak zvládli svého Saturna. Saturn již od druhé poloviny roku 2015 až do tohoto období tlačí na Berany a nutí je k velkým životním změnám. Berani, kteří reagovali, tak jak měli, dostali možnost fungovat v cizině, nebo pracovat v cizí firmě a někteří se dokonce mohli seznámit se zajímavými cizinci. Saturn také vyzval všechny Berany, aby si zvedli své vzdělání, navštěvovali semináře, školy, anebo aby se sami aktivně v oblasti vzdělávání pohybovali. Ti Berani, kteří se vrhli do psaní knih, novin, časopisů nebo karmických deníků, udělali správně a právě v červnu se dozvědí výsledky, jak na tom jsou. Kdo zvládl správně vzorce duše, dostane odměnu, kdo pochybil, zaplatí. Červen je vhodný na plánování cest, na koupi letenky, ale také na uvědomění si, jak jsou na tom Berani se světonázorem. Vírou. Mnoho Beranů prošlo obrovským vývojem v oblasti ezoteriky a posunuli se, anebo úplně změnili svůj směr. A nyní přichází zúčtování a to hlavně v období kolem 9. 6. 2017, kdy proběhne úplněk ve znamení Střelce. V tyto dny bude navíc Slunce v napjatém aspektu na Saturna a dojde k nějakému omezujícímu vlivu. Může přijít i nepříjemná zkušenost týkající se ciziny. Nebo cizince. A některým Beranům se ozvou úřady. Je čas si pohlídat, jak Berani bydlí, protože je bude čekat rozhodnutí, jak upravit nebo změnit svůj domov. Jenže to by nebyli Berani, aby hned něco nevymysleli. Aktivisté se mohou soustředit na období kolem 24. 6. 2016, kdy proběhne novoluní ve znamení Raka. A protože ve znamení Raka bude také Merkur a Mars, tak se budou řešit vztahy. Vztahy doma, v rodině a také vztahy k sobě samému. Jestliže někdo má starosti kolem ženských energií, může přijít na nápad, jak vše vyřešit. No a ti Berani, kteří mají rádi sami sebe, tak mohou udělat něco, pro své nádherné, úžasné a okouzlující tělíčko. A protože od 10. 6. 2017 nabral Jupiter přímý směr, začnou se uklidňovat i vztahy Beranů. Nezapomeňte, že vztahy nejsou jen partnerské, ale také pracovní a rodinné. Některým Beranům nezávidím, budou se rozhodovat kde vlastně žít. Jestli doma nebo v cizině. Mohou řešit stěhování a určitě se budou muset zamyslet nad způsobem svého bydlení. Nebo že by to řešil někdo z jejich okolí? Berani nejlepší je kombinovat obojí.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

BERAN

https://www.youtube.com/watch?v=iezfFckxGgk

 

BÝK

Červen 2017

Úplněk    9.6.2017 ve Střelci

Novoluní 24. 6. 2017 v Raku

Již několik měsíců se vesmírné energie snaží vás donutit k tomu, abyste si udělali pořádek ve všech oblastech, které mají něco společnému s tím, co vlastníte, jak jednáte s bankami, jak splácíte hypotéky, anebo jak umíte šetřit a hromadíte penízky na účtech. Jak se říká „desetníček k desetníčku a už máme na ledničku. Úplněk, který proběhne ve znamení Střelce bude exaktní 9.6.2017 a tento úplněk přinese velmi důležité rozhodnutí. Rok 2015, 2016 a rok 2017 dělají pořádky ve vašich majetkových poměrech. Je potřeba zachovat opatrnost, protože Slunce bude v napěťovém aspektu na Neptuna v Rybách. Neptun to jsou iluze, klam a v některých případech podvod. Dávejte si pozor! Doufám, že to nejste vy, kdo podvádí anebo chce někoho obrat. Nezapomeňte na boží mlýny, které opravdu melou. Ve znamení Střelce se nachází také Saturn a to je náš přísný učitel, který nás nutí zavést systémy do různých životních situací. U vás je to o majetku a o penězích. Býci si mohou užít zajímavý sexuální zážitek anebo potkat někoho přitažlivého. Románkům na jednu noc je potřeba se vyhýbat. Býci! Neriskujte. Dne 24. 6. 2017 proběhne novoluní ve znamení Raka a měli byste zaměřit pozornost na svou rodinu. Komunikujte s blízkými lidmi. Můžete pracovat z domova. Rozhodně vás čeká rušné období. Slunce, Luna, Merkur a Mars budou v konjunkci a to pro vás znamená aktivity, které povedou k naplnění vaší pokladny. Zorganizujte aktivitu v rodině. Pracujte a oslavujte. Připravte si nervovou soustavu, budete muset řešit papíry na úřadech.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

BÝK

https://www.youtube.com/watch?v=6wlGG_DNS2k

 

BLÍŽENEC

Červen 2017

Úplněk    9.6.2017 ve Střelci

Novoluní 24. 6. 2017 v Raku

Blíženci, tento měsíc je důležitý pro vaše pracovní vztahy. Vhodné období na podepisování smluv. Může se stát, že něco co jste si v minulosti domluvili, nebude platit. Ale nelamte si hlavu. Vesmír pracuje pro vás. I kdyby se vám nepodařilo vše podle vašich představ, důvěřujte tomu, že je to to nejlepší pro vás. Jestliže se s někým rozcházíte, dávejte si pozor, co slibujete a hlídejte si také, co slibuje někdo vám. Nezapomeňte, že vše je důležité mít písemně, co je psáno, to je dáno. Dne 9. 6. 2017 proběhne úplněk ve znamení Střelce, a protože se v tomto znamení nachází také Saturn, můžete očekávat dořešení záležitostí, které se týkají vašich vztahů. Černá Luna je také ve Střelci. Otevře se vaše karmické téma. Máte mou knihu „Černá Luna jako karmický bod v našem horoskopu?.“ Jestli ano, přečtěte si své karmické téma. Přesně to se bude ve vašem životě nyní odehrávat. Novoluní proběhne dne 24. 6. 2017 ve znamení Raka. Podívejte se, co jste řešili v lednu kolem financí, způsobu vydělávání peněz. V tomto směru se vám otevře nové životní téma. Psali jste si poznámky, že? Nezapomínejte na to každý měsíc. Investujte do bydlení a řešte rodinu.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

BLÍŽENCI

https://www.youtube.com/watch?v=xYtgCfFiqyk

 

RAK

Červen 2017

Úplněk    9.6.2017 ve Střelci

Novoluní 24. 6. 2017 v Raku

Raci! Čeká vás nejdůležitější měsíc v roce. I když je pravda, že je důležitý každý nový den, ve kterém se člověk probudí a žije. Vy si v roce 2017 musíte hlídat své zdravíčko. Už několik měsíců máte touhu zdravěji žít. A ti z vás, kteří ještě nezačali, tak by měli nastartovat zdravější životní styl. Musíte si připravit dobrou náladu, protože se stane důležitá událost, která se bude týkat lidí z vašeho okolí. Jsou to spolupracovníci? Nebo někdo jiný? Může dojít k výměně lidí, se, kterými spolupracujete. Raci, kteří pracují ve službách, budou postaveni před situaci, která je upozorní na změnu. Dme 9. 6. 2017 proběhne úplněk ve znamení Střelce. V tomto období bude ve Střelci navíc Černá Luna, Luna a Saturn v těsné blízkosti. Raci, hlídejte se. Jestli nebudete mít kondici, uděláte málo práce. A tak si zkvalitněte bydlení, udělejte si pohodlí a začněte více pracovat z domu. V červnu vás čeká důležité rozhodnutí. Můžete vytvořit nový projekt, nastoupit do nové práce anebo zahájit úplně nový způsob života. Nesmíte v žádném případě přehlédnout nejdůležitější novoluní v tomto roce. Je ve vašem znamení. Zapište si, co jste zahájili a za několik měsíců si to zkontrolujte. Čeká vás novoluní ve znamení Raka. Proběhne dne 24. 6. 2017. A protože ve znamení Raka bude také Merkur a Mars, bude to velmi akční období. Vytáhněte si kartu Karmické Slunce, abyste věděli, v jakém směru se vám otevírají další možnosti.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

Rak

https://www.youtube.com/watch?v=W1ChxL7nGBY

 

LEV

Červen 2017

Úplněk    9.6.2017 ve Střelci

Novoluní 24. 6. 2017 v Raku

V měsíci červnu budou Lvi řešit především partnerské vztahy. Planeta Saturn, která se již od konce roku 2015 pohybuje znamení Střelce, u těchto jedinců v oblasti vztahů zamíchala kartami. Někteří Lvi změnili partnery, jiní si udělali jiný systém, jak fungovat v partnerských vztazích. Také téma dětí, které je pro Lvy tak důležité, přineslo těmto jedincům starosti, ale také radosti. Lvi mají děti rádi a potrpí si na to, aby jejich potomci byli úspěšní. Ti jedinci, kteří se věnují nějaké tvorbě, se mohou těšit po celý rok 2017 na to, že se jim bude dařit. A právě červen bude měsíc, který přinese Lvům informaci o tom, jak a co udělat ještě více pro plození a tvoření. Úplněk, který proběhne ve znamení Střelce, přinese zajímavé překvapení. Milí Lvíčci, jestliže se právě v tomto období objeví situace, která nebude podle vašich představ, tak to nehroťte. Usmějte se na partnera, na děti a také na sebe. Úplněk proběhne dne 9. 6. 2017. Lvi! Hlídejte si vztahy. Vaše ego v tomto měsíci projde takovou zvláštní zkouškou. Budete muset slevit ze své hrdosti. A divné nálady, které vás hlavně ve druhé polovině měsíce mohou přepadnout, neberte příliš vážně. Můžete se dozvědět nějaké tajemství. A také pocítit nespokojenost se stavem, ve kterém se nacházíte. Nevadí! Příští měsíc vám přinese rozřešení a také možnost nově se prosadit. Dne 24. 6. 2017 proběhne novoluní ve znamení Raka. Zaměřte svou pozornost na rodinu, na svůj domov. A usmívejte se na všechny ženy v rodině. Na pomluvy nehleďte, jste totiž úžasní.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

LEV

https://www.youtube.com/watch?v=k2rA4dVMiZE

 

PANNA

Červen 2017

Úplněk    9.6.2017 ve Střelci

Novoluní 24. 6. 2017 v Raku

Panny! A je to tady. Tento měsíc máte dokončit veškeré své plány kolem nového bydlení. Ten kdo hledá nový domov, bude muset udělat důležité rozhodnutí. Ten kdo má domov stabilní, měl by dokončit úpravy, zhodnotit jak bydlí a definovat své pocity. Vše by se mělo točit kolem domova a kolem rodinné atmosféry. Panny, udělejte to tak, aby se všichni účastníci cítili spokojeni. Dne 9. 6. 2017 proběhne úplněk ve znamení Střelce. Tento úplněk je zajímavý tím, že se ve Střelci nachází také Saturn a Luna převezme část jeho energií. Je možné, že tato konstelace vyvolá v některých jedincích silné emoce, ale je potřeba je zvládnout. Soustředit se na rodinu, na bydlení a řešit a řešit! Někteří jedinci se budou muset zaměřit na své tělo. Panny, jestliže vám způsobí starosti nějaká žena v rodině, berte to s nadhledem. Umíte to vůbec? Ve druhé polovině měsíce vás čeká hodně společenských aktivit. Jestliže se chcete někam přihlásit, udělejte to. Někdo důležitý si vás všimne. To je v pořádku. Jste totiž úžasné. Dne 24. 6. 2017 proběhne novoluní ve znamení Raka. Překvapí vás přátelé.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

PANNA

https://www.youtube.com/watch?v=RuJIGvURHL4

 

VÁHY

Červen 2017

Úplněk    9.6.2017 ve Střelci

Novoluní 24. 6. 2017 v Raku

Váhy! V červnu se prověří, jak jste diplomatické a jak umíte vycházet se svou rodinou a se svými sousedy. Je čas ukončit veškeré spory a začít se objímat a hladit. Ten kdo má sourozence, měl by se s nimi setkat. Váhy! Zorganizujte rodinou akci. Možná budete pozváni. Opět budete jednat na úřadech. Nerozčilujte se. Vyřizování papírů k vám prostě patří. A jak to máte se vzděláváním? Váhy! Chytrým patří svět. Zkontrolujte si svého miláčka. Myslím tím auto. Máte ho v pořádku? Celý rok 2017 bude zaměřen na vaše vztahy v rodině. Nezapomeňte, že máte být příkladem svým dětem. A protože se vám v červnu otevřou dveře směrem k nové příležitosti, podívejte se, co jste si napsaly v lednu tohoto roku do této knihy. Budete překvapené. To o čem jste pochybovaly, se vám splní. Dne 24. 6. 2017 proběhne novoluní ve znamení Raka. Čeká vás povýšení, nová práce ocenění. Budete autorita. Ve znamení Raka bude Slunce, Luna, Merkur a Mars. Váhy? Jak bydlíte?

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

VÁHY

https://www.youtube.com/watch?v=zskmRGtmwiI

 

ŠTÍR

Červen 2017

Úplněk    9.6.2017 ve Střelci

Novoluní 24. 6. 2017 v Raku

Štíři! Tento měsíc bude nejen o majetku, ale také o životních hodnotách. Vy víte, že všechno není jen o penězích, že? I když jsou penízky velice důležité, k tomu, aby byl člověk opravdu šťastný, potřebuje zdraví, štěstí, lásku, rodinu, blízké lidi, dobrou práci a úspěch. To vše si můžete během roku 2017 vybudovat. Jestli pracujete na svých vzorcích duše, podaří se vám to. V roce 2017 se Saturn posunuje znamením Střelce a tak neustále přemýšlíte, jak více vydělávat a jak zhodnotit svůj majetek. A protože dne 9. 6. 2017 proběhne ve znamení Střelce také úplněk, otevře se vám toto téma naplno. Musíte si ale dávat pozor, protože se ve Střelci nachází také Černá Luna. Pochopíte, proč jste se v minulých týdnech cítili nervózní. Přečtěte si znova své poznámky od začátku roku. A udělejte si nový finanční plán. Potřebujete dovolenou? Někam si zaleťte! Anebo si zamluvte letenku. Štíři? Máte někoho v zahraničí? Uvažujete o zahraniční cestě? Učíte se cizí jazyk? Bude se vám dařit. Mohli byste si naplánovat seminář, klidně třeba v cizině. A uvažujte o škole. Někteří se budou muset učit spoustu nových věcí v práci. Dne 24. 6. 2017 proběhne novoluní ve znamení Raka. Mohou se ozvat úřady.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

ŠTÍR

https://www.youtube.com/watch?v=BifUn-vnpyg

 

STŘELEC

Červen 2017

Úplněk    9.6.2017 ve Střelci

Novoluní 24. 6. 2017 v Raku

Střelci! Tento měsíc se fakt musíte připoutat. Budou to silné energie, které na vás budou působit. Ve vašem znamení se pohybuje Saturn, Černá Luna a navíc proběhne dne 9. 6. 2017 úplněk ve Střelci. Připravte se na to, že jestliže jste neukončili nevyhovující situace a nevyhovující vztahy, přijde nějaký problém, který vás donutí situace dořešit. Lidé často lpí na situacích, které už do jejich života nepatří. Ti, Střelci, kteří v minulosti pochopili, co se po nich chce, projdou tímto období docela lehce. Je sice možné, že problémy bude mít někdo, kdo se nachází kolem nich, ale to Střelci zvládnou. Vždy když probíhá úplněk v domovském znamení, se stane něco, co změní směr, nebo osobnost daného člověka a Střelce to čeká právě v červnu. Na základě toho, co prožívali v minulosti, se budou muset opět zaměřit na své majetky a to hlavně na ty, které s někým sdílejí. Je vhodné jít na úřady, jednat s bankami, a dát si do pořádku všechny platby. Investice v tomto období se vyplatí. A to hlavně kolem novoluní, které proběhne dne 24. 6. 2017 ve znamení Raka. Střelci najděte si v knize poznámky, které jste si napsali hned v lednu. Tam najdete odpověď na to, co řešíte právě nyní. Střelci dávejte si pozor na pusu. Někdy jste velmi prostořecí.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

STŘELEC

https://www.youtube.com/watch?v=IlqeR3ZdgcQ

 

KOZOROH

Červen 2017

Úplněk    9.6.2017 ve Střelci

Novoluní 24. 6. 2017 v Raku

V červnu budou mít Kozorohové divné pocity. Vnitřní nespojenost, únava. Proč to ale je? Je to tím, že je potřeba, si jasně vydefinovat, ve kterých životních oblastech panuje spokojenost a ve kterých se naopak tito jedinci necítí dobře. Potom si uvědomit, proč se nacházím v situaci, která mi nevyhovuje a začít ji řešit. Někdy je potřeba udělat radikální změny. A lidem se do změn nechce. Ale je to jediné řešení. Kozorohové se dozvědí nějaké tajemství. Budou mít tušení a někdo v jejich okolí bude řešit problém. Je potřeba si pohlídat, aby do problémů nebyli Kozorohové zbytečně vtaženi. Pozor na lidi, kteří mají dluhy a problémy s úřady, toto téma si musejí Kozorohové pohlídat po celý rok 2017. Dne 9. 6. 2017 proběhne úplněk ve znamení Střelce. Luna bude v konjunkci se Saturnem a ve hře také bude Černá Luna. Kozorohové, doufám, že nemáte černé myšlenky? Někdy máte sklon k dramatizaci. Ale máte pravdu, je potřeba se hlídat. Dne 24. 6. 2017 proběhne novoluní ve znamení Raka. Radím, abyste si přečetli své poznámky, které jste si zapsali do této knihy v lednu 2017. Dostanete odpověď na to, co stýká vašich vztahů, pracovní a osobních. Pozor na smlouvy, které podepisujete. Když si je pohlídáte, získáte.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

KOZOROH

https://www.youtube.com/watch?v=f1c02dsBIUg

 

VODNÁŘ

Červen 2017

Úplněk    9.6.2017 ve Střelci

Novoluní 24. 6. 2017 v Raku

Vodnáři! Tento měsíc je pro vás velmi akční. Nejvíce ale budete řešit nějaké nedorozumění, které se odehraje mezi vámi a někým jiným. Může to být partner ale také spolupracovníci. Doufám, že se nepohádáte s partnerem. S nadřízenými se snažte vycházet. Vodnáři, chovejte se diplomaticky a nezlehčujte situaci. Někdy se dostáváte do problémů s okolím díky své nedůslednosti a díky tomu, že neříkáte věci, tak jak jsou. Již delší dobu se v životě Vodnářů mění společenství lidí, které je obklopuje. Nový druh podnikání, nová práce, nová místa. A protože čas dozrál, je potřeba opět začít pracovat na změně. Posunout se dál a rozšířit se mezi více lidí, anebo do jiné společnosti. Odchody nebo změny nebývají jednoduché, ale Vodnáři jsou jednou tam a pak zase tam, takže to zvládnou. Dne 9. 6. 2017 proběhne úplněk ve znamení Střelce. Ve Střelci se nachází také Saturn. Vodnáři, našli konečně své místo na zemi. A budou upevňovat svou pracovní pozici. Ti šikovní se předvedou a dokáží na sebe upozornit své šéfy.  Dne 24. 6. 2017 proběhne novoluní ve znamení Raka. Vodnáři začínají spolupracovat s novými lidmi. Nejvíce se bude dařit Vodnářům, kteří pracují s klienty, se zákazníky. A Vodnáři! Hlídejte si své zdraví. Možná budete něco řešit s pojišťovnou. Vaše energie naroste. Nepřehánějte to s pitím a omezte kouření. Važte svá slova. A vzdělávejte se.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

VODNÁŘ

https://www.youtube.com/watch?v=1kFAOWFmHw8

 

Ryby

Červen 2017

Úplněk    9.6.2017 ve Střelci

Novoluní 24. 6. 2017 v Raku

Ryby! A je tady měsíc červen, zlomový měsíc v oblasti vaší kariery. Již několik měsíců jste měly tvrdě pracovat na tom, abyste ze sebe udělaly autoritu, kterou lidé uznávají a které si váží. Vy to potřebujete, abyste se konečně cítily šťastné. Ryby! Právě tento měsíc se spojí vliv úplňku a několika měsíční působení Saturna na vaši proměnu. Vysvětlím. Saturn se pohybuje znamením Střelce. V červnu dne 9. 6. 2017 proběhne úplněk ve Střelci a Luna se dostane do konjunkce se Saturnem. Navíc bude ve hře i Černá Luna, takže máte otevřeny karmické brány a napojení na své předky. Předkové vás již několik měsíců vedou k tomu, abyste se více osamotnily a vybudovaly si svůj životní prostor. Jestliže se projeví problém s nějakou autoritou nebo úřadem, v budoucnu to bude ve váš prospěch. Jestliže chcete být spolehlivým partnerem a mít spolehlivého partnera, upevňujte vztahy. Hlavně kolem 24. 6. 2017, protože proběhne novoluní ve znamení Raka. Rodina. Děti. A vztah k nim. Nezadaní jedinci, mají šanci na lásku.

Zapište si nejdůležitější události a myšlenky, které vás napadly. Během roku na nich pracujte. Za rok si zkontrolujte, jak jste pokročili.

RYBY

https://www.youtube.com/watch?v=LF8BTjj4DL4

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.