0 CZK


BERAN

Říjen

Novolunní 01. 10. 2016 ve Vahách

Úplněk 16.10. 2016 v Beranu

Novolunní 30.10. 2016 ve Štíru

Říjen je desátým měsícem gregoriánského kalendáře a má 31 dní. Český název je odvozen od jelení říje. No a Berani v tomto měsíci nebudou vědět co dříve. Jednak je to měsíc, který je vhodný na navazování nových vztahů. Hlavně pracovních. Na uzavírání nových smluv, na dohadování nových podmínek a může se objevit nový partner. Především pracovní. Ve vztazích které jsou již rozjeté, to znamená, které trvají, třeba nějaká forma spolupráce, může dojít k nějakému pošťuchávání a dohadování se o pravomoci. Tento stav může nastat i mezi partnery. Kdo nebude schopen, dohodnou se po dobrém, přijde problém. Ti Berani, kteří budou podepisovat nové smlouvy, nebo si dohadovat nové podmínky, musejí opravdu dobře číst. Dne 1. 10. 2016 proběhne velmi silné novoluní, u Beranů se zatřesou vztahy v základech. Ve hře bude nejen Slunce a Luna, ale také Jupiter ve znamení Vah. Z Beranů, kteří chtějí vyniknout v nějaké skupině, se stanou supermani. Jenže nebyli by to Berani, kdyby všechno nechtěli přehánět. A tak sice si jich jedna strana všimne, ale u té druhé, té nepřející, narazí na odpor. Závist je strašná věc. I v práci se budou muset Berani snažit zabrzdit. Ti vyvinutější Berani, mívají občas problém s tím, že nutí ostatní k větší aktivitě. A tak některé lidi posunují vpřed, a z těch jedinců, kteří jim nestačí, se stávají nesmiřitelní kritici. Tak Berani! Obrňte se a mazejte vpřed. Dne 16. 10. 2016 proběhne nejdůležitější úplněk v roce 2016 a to je úplněk v Beranu. V těchto dnech se ukáže, kdo je kdo. Berani si budou muset uvědomit s, kým a kam chtějí jít životem dále. A o koho ve svém životě nestojí. Je čas udělat změnu osobnosti. Jak se s tím popasujete Berani? Navíc v těchto dnech bude ve hře Uran a pod každým Beranem se zatřese půda. Nečekané překvapení je na cestě. Berani jsou silní, jen tak je něco nepřekvapí, ale Uran je Uran a na toho nemá ani energie Beranů. V říjnu proběhne ještě jedno novoluní dne 30.10.2016 ve znamení Štíra. A tak aby toho Berani neměli málo, ještě navíc budou muset řešit peníze, investice a úřady. Ve hře bude také planeta Merkur, která přinese zajímavé finanční informace. No a Berani, kteří toužili po sexuálních hrátkách, se konečně dočkají.

Motivační heslo na říjen. Jsem čím dál tím lepší. Dělám jednu akci za druhou. Spolupracuji s kvalitními lidmi a mám dobře nasmlouvány podmínky. Měním svůj život. Nelpím na starém.

BERAN 2015/2016 události

https://www.youtube.com/watch?v=VgDJ1YuomXk

BÝK

Říjen

Novolunní 01. 10. 2016 ve Vahách

Úplněk 16.10. 2016 v Beranu

Novolunní 30.10. 2016 ve Štíru

Říjen je desátým měsícem gregoriánského kalendáře a má 31 dní. Český název je odvozen od jelení říje. Tento říjen bude nabitý událostmi proto, že v něm proběhnou dvě novoluní. První novoluní proběhne dne 1. 10. 2016 a bude ve znamení Vah. Velmi společenské období a Býci si už v minulém měsíci měli uvědomit, že doma zlaté vejce nevysedí. Toto období bude výrazné na dění ve společenstvích. Co tím myslím? Přinese mnoho překvapení ve vztazích do rodin, do firem, ale také celkově do společenského života. Proč? Protože se bude v ten dne objímat Slunce, Luna a Jupiter. Býci by si měli slíbit, že od dnešního dne budou brát oblast zdraví opravdu velmi vážně. Býci, stravujte se zdravě. Znamení Býka ovládá krk, šíji a patro. K nejcitlivějším a nejvíce ohroženým místům patří nos, hrdlo, hlasivky a uši. Proto, když jste nachlazení, tento stav nikdy nepodceňujte. Zkuste místo chemicky vyrobených léků při léčení občas použít staré léčebné metody. Naučte se znova obracet k lidovému léčitelství. Pod energii Býka je také přiřazená chuť a čich. Obzvláště chuť je u Býků velice dobře vyvinuta. Přehnaná konzumace jídla a nedostatek pohybu by mohla mít za následek obezitu, což je ve svém důsledku také zdravotní problém. Nehlídaná obezita by mohla po čase sebou přinést zvýšený cholesterol nebo další chronické problémy. Ale to určitě není váš problém, a proto se můžete těšit z novoluní, které prožijete 16. 10. 2016 a bude ve znamení Ryb. Nenechte si nikým zkazit náladu. I když něco praskne, Býci, stále mějte na paměti, že bude lépe. Nevěrní Býci by se měli mít na pozoru a hlídat si mobily. Špatně poslaná SMS může udělat pěknou paseku. A protože bude ve hře také Uran, je potřeba se připravit na obrovské překvapení. Býci? Je to vůbec možné? Co se to děje? Hlava vám to nebere? Máte depku? Vydržte! Přejde to. Vnitřní pocit nespokojenosti, který vás bude provázet, se může táhnout vaší myslí až do konce měsíce října. Dne 31. 10. 2016 si oddechne. Energie se změní. Proběhne novoluní ve znamení Štíra. Klid ale mít nebudete. Čeká vás řešení všech partnerských a pracovních vztahů. Kolem tohoto novoluní se dozvíte zprávu, která se bude týkat vaší práce. Anebo že by vás napadla geniální myšlenka?

Motivační heslo na říjen: Jsem zdravá. Jsem vitální. Mám hodně energie. Nikdo mi nezkazí náladu. Své vnitřní pocity umím ovládnout. Rekapituluji, hodnotím a plánuji.

Co čeká Býky v roce 2016 rekapitulace roku 2015

https://www.youtube.com/watch?v=sIU4XcKQ7sw

BLÍŽENEC

Říjen

Novolunní 01. 10. 2016 ve Vahách

Úplněk 16.10. 2016 v Beranu

Novolunní 30. 10. 2016 ve Štíru

Říjen je desátým měsícem gregoriánského kalendáře a má 31 dní. Český název je odvozen od jelení říje. Tento říjen bude nabitý událostmi proto, že v něm proběhnou dvě novoluní. První novoluní proběhne dne 1. 10. 2016 a bude ve znamení Vah. A druhé novoluní proběhne 30. 10. 2016 a bude ve znamení Štíra. Vliv druhého novoluní se promítne více v příštím měsíci. Na začátku měsíce října se vytvoří krásná konjunkce Slunce, Luna a Jupiter. A Blíženci by si mohli naplno užívat lásky a pohodičky, kdyby jim to nezkazil Mars v kvadrátu. Blíženci, nenechte si zkazit okamžiky s partnerem, ani kdyby vás potkalo nepříjemné řešení kolem financí. Jestli budete muset vydat peníze, nebo něco nečekaného zaplatit, udělejte to s grácií. Vždy když něco platíte, pohlaďte si penízky a poproste je, ať se vám vrátí zpět. V říjnu je potřeba si naplánovat aktivity s partnerem. Blíženci, vážíte si dostatečně svého partnera? A váží si vás váš partner? Co takhle romantická večeře? Anebo víkend v Paříži? Zažijete překvapení, které vám připraví bud vaši potomci, nebo skupina mladých lidí ve vašem okolí. Jestliže se jedná o děti, měli by Blíženci pracovat na tom, aby se svými dětmi dobře vycházeli. Jablko totiž nepadá daleko od stromu a krev není voda. Blíženci! Vše co vyvádějí vaše děti, zdědili od svých předků. Tedy i od vašich předků. Takže buďte benevolentní. O škole to ale neplatí! Známky se musejí hlídat. Na začátku října je vhodné si naplánovat aktivitu, kterou jste již delší dobu odkládali. Je čas tvořit, je čas plodit. Dne 16. 1. 2016 proběhne úplněk ve znamení Berana. Bude to divoký úplněk jako vše co se odehrává pod vlivem beraních energií a navíc bude ve hře Uran, který se objímá s měsícem. Toto postavení přinese do života překvapení v podobě zprávy, nebo zážitku a přijde od člověka s okolí. Možná přítel, nebo soused vyvolá situaci, kterou jste nečekali. Jestli to půjde, potlačte své emoce a zdržte se nepříjemných komentářů. Sílu slova určitě znáte a některé věci se nedají vzít zpátky. Blíženci! Aspoň si uvědomíte, že své okolí si máte dobře vybírat. Doufám, že už jste se poučili, protože vztahy nejen na osobní, ale také na pracovní úrovni už řešíte druhý rok. Smějete se? Je to déle? Tak začněte pracovat na vzorcích duše, na svých programech a změníte to. Dne 30. 10. 2016 proběhne novoluní ve Štíru. A protože se vytvoří konjunkce Slunce, Luna, Merkur a Merkur je vaše vládnoucí planeta, budete se zřejmě bavit se svým okolím o otázkách zdraví.

Motivační heslo na říjen: Pracuji zodpovědně na partnerském vztahu a na vztahu se svými dětmi. Jsem kreativní a tvořím.

Co čeká Blížence v roce 2016 rekapitulace roku 2015

https://www.youtube.com/watch?v=5rPYHxFhg6w

RAK

Říjen

Novolunní 01. 10. 2016 ve Vahách

Úplněk 16.10. 2016 v Beranu

Novolunní 30.10. 2016 ve Štíru

Říjen je desátým měsícem gregoriánského kalendáře a má 31 dní. Český název je odvozen od jelení říje. A Raci budou mít opravdu náročný měsíc! Raci, chápete, že problém vzniká proto, aby si člověk uvědomil, že je nutné něco udělat se svým životem? A vy budete muset vymyslet kompromis, jak spojit práci, karieru a rodinný život. To ale není lehké rozhodování. Hned první den v měsíci říjnu proběhne novoluní ve znamení Vah. Tento měsíc si užijte, protože proběhnou dvě novolunní. První a předposlední den v měsíci říjnu. To je co? První den měsíce 1. 1. 2016 bude novoluní posíleno o vliv Jupitera. Slunce, Luna a Jupiter se budou objímat ve znamení Vah a tak se vám milý Raci může v tomto měsíc podařit na sebe upozornit nějakou společnost. Výborné by bylo, kdybyste udělali akci u sebe doma. V říjnu si uvědomte, jak bydlíte a jestli jste spokojeni. V roce 2016 máte udělat vše proto, abyste zkvalitnili úroveň svého bydlení. Kdo přímo nebude řešit změnu bydlení, tak by mohl doma něco přestavět. Nebo si koupit nové zařízení do bytu. Je vhodné si udělat rituál na bezpečí v domově. Když je člověk spokojen s tím, jak bydlí a jak žije, tak ho čeká úspěšnější pracovní život. A Raci? Jak si rozumíte se svou rodinou? Vládne vám Luna a tak láska v rodině, je pro vás důležitá. Jenže milí zlatí, víte vy, kolik Raků řeší zbytečné problémy se svými dětmi? Vy si rodinu hlídejte jako oko v hlavně- Spokojený domov a šťastná rodina, no řekněte, kdo se může dnes pochlubit takovým přepychem? A jak to máte se ženami vašeho rodu? Raci, jestliže se vám objeví nějaký životní problém, na nikoho nic nesvádějte. Vy jste si přivolali všechny situace, které prožíváte. To co žijete, je vaše realita. Jenže vy máte v sobě programy, které jste dostali od svých předků. Člověk jedná na základě tisíciletých zkušenosti, které má v sobě uloženy. Dne 16. 10. 2016 proběhne úplněk ve znamení Berana. No to bude fičák. V okolí to bude jiskřit. A vy? Raci! Vás se tento úplněk dotkne tak, že budete muset řešit něco kolem kariery, nebo kolem životního uplatnění. Uvědomte si svou osobnost! A když se situace nebude týkat přímo vás, tak určitě bude tuto záležitost řešit někdo z vaší blízkosti. Situace bude nejen výbušná, ale také velmi překvapivá, protože ve hře bude Uran a s tím nejsou žádné žerty, jeho vliv lidem převrací životy a změny, které vyvolává, jsou nečekané a radikální. Jenže život je změna s tím se nic dělat nedá a tak hurá Raci, do nové životní etapy. Na konci měsíce dne 30. 10. 2016 proběhne ještě jedno novoluní a to bude ve znamení Štíra, jeho vliv se projeví spíše příštím měsíci.

Motivační heslo na říjen. Mám spokojenou rodinu. Příjemné bydlení. Vycházím dobře se ženami svého rodu. Rostu a jsem úspěšný. Povyšuji v práci a překonávám překážky.

Co čeká Raky v roce 2016 rekapitulace roku 2015

https://www.youtube.com/watch?v=RTC3lG5SAfo

LEV

Říjen

Novolunní 01. 10. 2016 ve Vahách

Úplněk 16.10. 2016 v Beranu

Novolunní 30.10. 2016 ve Štíru

Říjen je desátým měsícem gregoriánského kalendáře a má 31 dní. Český název je odvozen od jelení říje. Lvi si potrpí na svou inteligenci. Potřebují vynikat ve společnosti a potřebují, aby je lidé poslouchali a brali. Jenže lidé poslouchají jenom ty jedince, kteří něco umí. A tak je potřeba se neustále vzdělávat. Jak to máte se školou? S kurzem? S cizím jazykem? Milí Lvi, většina z vás při těch otázkách překroutí oči a zvedne je k nebi. Negativní vlastnost Lvů, je jejich vlastní pohodlnost a u těch, kteří se vyvíjejí negativně, anebo kde byla zanedbána výchova, se pohodlnost může proměnit v „lenoru,“ Doufám, že vás se to netýká a že chápete, že když budete šikovní, a každý den uděláte nějakou akci, tak, dosáhnete na úspěch. V říjnu je vhodný měsíc k tomu, abyste se nejen prosadili, zúčastnili konkursu, výběrového řízení, ale také abyste řekli všem okolo sebe, co chcete, kam jdete a kdo jste. Lidé vás budou poslouchat. Nepuďte zahleděni do sebe, vyprávějte o sobě, ale poslechněte si také to, o čem hovoří vaše okolí. Jestli potřebujete vyřídit něco kolem auta, měli byste si to naplánovat na první polovinu měsíce. Zimní přezutí svého miláčka také nenechávejte na poslední chvíli. Bezpečnosti za volantem je velmi důležitá a hlavně v dnešní době, kdy party neukázněných mladíků prohánějí v silných vozech po dálnicích chabé kvality. Dne 1. 10. 2016 proběhne novoluní ve znamení Vah. V ten den se bude objímat Slunce. Luna a Jupiter. Když je někde Jupiter, potom jsou události mnohem větší a akčnější, protože o Jupiteru se říká, že je to planeta rozmachu. Lvi, pod vlivem tohoto aspektu můžete být velmi úspěšní. Složíte zkoušky a váš mozek pojede na plné obrátky. Může se vám také stát, že vás zastihne zpráva, která se bude týkat vašeho rodinného příslušníka a můžete se dočkat pozvání, na rodinnou oslavu. Jděte na všechny společenské akce. Neseďte doma, doma nic nevysedíte. Je čas se ukázat na očích veřejnosti. Jestli máte sourozence, tak jim zavolejte a zeptejte se jich, jak se mají a co dělají. Úplně nejlepší by bylo, kdybyste uspořádali nějakou rodinou akci. Oslavu. Plno jídla plno pití. A navíc se budete moci předvést, co nového jste si kopuli do bytu, anebo povykládat, co si kupovat budete. Milujete obdiv. Tak ho máte mít. Dne 16. 10. 2016 proběhne úplněk ve znamení Berana. A ve hře bude Uran. Konstelace, která mnohým Lvům přivodí překvapivý zážitek. Měsíc říjen bude na překvapení a nečekané zprávy bohatý. Lvi, kteří nebyli opatrní při svých jednáních na úřadech, čí v bankách, budou překvapeni. Kdo má někoho v cizině, dozví se o něm. A někteří Lvi nečekané odletí, nebo přiletí z cizí země. Může také nastat situace, která se bude týkat školy a vzdělávání a Lvi, kteří věří na věci mezi nebem a zemí by se mohli přihlásit do nějakého kurzu. Dne 30.10.2016 proběhne novoluní ve Štíru, ale to se v celé své síle projeví až v dalším měsíci.

Motivační heslo na říjen. Mám v pořádku své auto. Na cestách dodržuji pravidla. Mám pod kontrolou své papíry. Vzdělávám se. Mluvím, píšu, čtu. Mám dobrý vztah se svými sourozenci a s celou svou rodinou. Učím se cizí jazyk. Jsem v kontaktu s cizinou.

Co čeká Lvy v roce 2016 rekapitulace roku 2015

https://www.youtube.com/watch?v=bOEEEHHs_hk

PANNA

Říjen

Novolunní 01. 10. 2016 ve Vahách

Úplněk 16.10. 2016 v Beranu

Novolunní 30.10. 2016 ve Štíru

Říjen je desátým měsícem gregoriánského kalendáře a má 31 dní. Český název je odvozen od jelení říje. Tento měsíc je zajímavý tím, že v něm proběhnou dvě novoluní. První bude hned na začátku měsíce. Novoluní ve znamení Vah proběhne dne 1. 10. 2016. V tento den bude Slunce, Luna a Jupiter v konjunkci a Panny to poznají na financích. Panny, radostná zpráva, může se zadařit. Ale pouze těm šikovnějším a těm, které si dostatečně uvědomují svou hodnotu. Některé panny mají problém, že i když jsou šikovné, tak se neumí dobře prodat. Neumějí si říci za svou práci. Na nevědomé úrovni mají Panny problém s tím, že většina z nich má velmi malé a někdy žádné ambice. No a tak se tváří skromně. No a jak známo, kdo málo žádá, ten málo dostane. Na peníze Panny slyší. Jsou to dobří hospodáři. Sem tam se ale najde nějaký zbloudilec ve znamení Panny, který se dostane do situace, kdy dluží všude, kam se podívá. A víte čím to je? Právě tím, že většina Panen nemá nastavenou mentální úroveň na velké příjmy. A když se jim začne dařit, tak většinou zkrachují. Mentální úroveň se na bohatství musí u těchto jedinců připravovat postupně. A právě v těchto dnech by měly Panny začít. Ale pozor je hodně lidí v tomto znamení, kteří jsou výborní na kontrolu, na účetnictví a mají nahospodařeno. Celý říjen bude vhodný na řešení financí, majetku, smluv, Na přemýšlení jak více vydělat. Jak prodat a jak koupit. Úplněk dne 16. 10. 2016 proběhne v Beranu a očekávat mohou Panny úplně vše, protože ve hře bude planeta Uran. A ta jak známo se svými energiemi s nikým nemazlí. Uran v životě člověka často udělá obrovské a nečekané zvraty. Panny, na jednání s bankou, nebo jiným úřadem jděte připravené. A co takhle nový sexuální partner? Jak to máte? Netoužíte po neznámém a vzrušujícím zážitku? Většina Panen je stabilních a to je dobře. Ale pozor, může na vás čekat nějaké pokušení. Říjnu by bylo vhodné vzpomenout si na předky, kteří již nejsou mezi námi. Milé Panny, zapalte svíci a pošlete jim nahoru do nebíčka poděkování, za to že vás zplodili a že tady můžete být. Potom čekejte, co se stanu a budete překvapení. Těm co věří na věci mezi nebem a zemí, může tato snaha přinést neuvěřitelné napojení. Díky tomu přijde řešení, nápad, nebo vysvobození z nějaké akce. Dne 30. 10. 2016 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Jeho vliv se pozná až v příštím měsíci.

Motivační heslo na říjen. Mám dostatek financí. Žiji v hodnosti. Mám vše splaceno. Hlídám si majetek.

Co čeká Panny v roce 2016 rekapitulace roku 2015

https://www.youtube.com/watch?v=g63sv2kwyvc

VÁHY

Říjen

Novolunní 01. 10. 2016 ve Vahách

Úplněk 16.10. 2016 v Beranu

Novolunní 30.10. 2016 ve Štíru

Říjen je desátým měsícem gregoriánského kalendáře a má 31 dní. Český název je odvozen od jelení říje. Tento měsíc je zajímavý tím, že v něm proběhnou dvě novoluní. První bude hned na začátku měsíce. Pro vás milé Váhy to bude nejsilnější a nejkrásnější novoluní v roce. Novoluní ve znamení Vah proběhne dne 1. 10. 2016. V tento den bude Slunce, Luna a Jupiter v konjunkci. Neuvěřitelná konstelace, která vám slibuje úspěch, uplatnění a hlavně co v tuto dobu podniknete, tak se vám podaří. Milé Váhy, jestliže chcete zahájit cokoli nového a to byste měly, načasujte si to na první polovinu října. Je to vhodné období na zahájení nové práce. Jestliže nemůžete dlouhodobě najít práci, tak začněte podnikat. Jak se říká teď anebo nikdy. Váhy věci se musí umět načasovat a říjen je pro vás úspěšný měsíc. Možná si někdo všimne toho, jak jste bezvadné a schopné. No to by bylo na čase, aspoň vás přestanou trápit myšlenky, že jste nedoceněné. V minulých měsících jste měly takové zvláštní období. Pocity nespokojenosti, nenaplněnosti mohly provázet některé Váhy. Konec něčeho na co byly zvyklé, No a jak se říká, když něco končí, tak je to jen proto, že začíná něco nového a to se právě nyní ve vašem životě děje. Nebude to najednou, ale Váhy, začíná to. Ted se budete rozvíjet, excelovat, a na vás záleží v čem. Bude to podle toho, jaké máte plány. Velké plány, velké výsledky. Malé plány, malé výsledky, žádné plány, žádné výsledky. Je to jako se vším v životě. A protože si začínáte uvědomovat svou cenu, tak se zamyslete nad tím, jestli žijete a fungujete v podmínkách, které vám vyhovují. A jestli ne, tak si okamžitě uvědomte, jaké podmínky vám vyhovují, a začněte vyjednávat. Nejlepší období na různé dohody a smlouvy bude kolem úplňku ve znamení Berana. Dne 16. 10. 2016 proběhne úplněk a bude velmi silný. Jednak energie Berana jsou vždy akční a pro vás milé Váhy jsou energie Berana vždy velmi náročné, protože se jedná o vztahy a to je vaše ožehavé téma. Možná přestanou platit dohody z minulého období, anebo budete podepisovat dohody nové. Rozhodně buďte v těchto dnech opatrné! Váhy! Vše chtějte písemně! To co je řečeno jen tak, neplatí, ostatní to potom překrucují. Konec konců se dokonce někdy stává, že i to, co je psáno neplatí a to je průšvih. I když papír v ruce podepsaný a s pevně stanovenými pravidly, vám dává možnosti jít a bojovat za svou pravdu. I když co si budeme říkat, kdo se někdy soudil anebo chtěl něco po úřadech tak si užil své. Papíry, ne papíry! A co se to děje ve vašich partnerských vztazích, je vše v pořádku? A kdo má pracovního společníka, měl by se s ním sejít a ujasnit si některé další kroky. No a kdo pracuje pro firmu, bude svědkem změn. Dne 30. 10. 2016 proběhne úplněk ve znamení Štíra a jeho vliv se projeví spíše v příštím měsíci. A půjde o peníze a majetek. Už zase?

Motivační heslo na říjen. Jsem osobnost a rostu. Mám plány a plním si své sny. Začínám nový život. Domlouvám nové podmínky. Dělám si pořádek ve vztazích. Na pracovní a také na osobní úrovni. Kontroluji podpisy.

Co čeká Váhy v roce 2016 rekapitulace roku 2015

https://www.youtube.com/watch?v=sg1RpO7leyM

ŠTÍR

Říjen

Novolunní 01. 10. 2016 ve Vahách

Úplněk 16.10. 2016 v Beranu

Novolunní 30.10. 2016 ve Štíru

Říjen je desátým měsícem gregoriánského kalendáře a má 31 dní. Český název je odvozen od jelení říje. Tento měsíc je zajímavý tím, že v něm proběhnou dvě novoluní. První bude hned na začátku měsíce. Novoluní ve znamení Vah proběhne dne 1. 10. 2016. V tento den bude Slunce, Luna a Jupiter v konjunkci a to bude pro Štíry osudový okamžik. Je potřeba uzavřít nevyhovující oblasti svého života a zamyslet se nad tím, co tito jedinci chtějí dále. Celý rok 2016 bude chtít, aby si tito lidé udělali revizi v tom, s kým se kamarádí a s kým se stýkají. V životě není přítel každý, kdo se na člověka usmívá. A vedle Štírů se nachází had v rouše beránčím. I když jsou Štíři velice společenští, mají rádi, když se mohou vykecávat v okruhu lidí, kteří je obdivují, v říjnu by se měli držet zpátky. Alespoň v první polovině. Štíři milují tajemství a právě v těchto dnech se kolem nich tajemství vyskytne. Štíři nastražte uši, někde se něco tají, a jestli něco tajíte vy, tak se mějte na pozoru, protože se to provalí. Někdo vás zklame, nic si z toho nedělejte. Zhodnoťte, co se vám povedlo a co ne. Negativní věci a lidi odstraňte a slibte si, že si necháte jen to, co vám dělá dobře. Je potřeba ukončit staré a připravit se na nové začátky. A ty se blíží. Protože dne 30. 10. 2016 proběhne nejdůležitější novoluní v roce 2016 a to bude ve znamení Štíra. A to je čas na nové začátky. Vliv tohoto novoluní se nejvíce projeví v příštích měsících. Dne 16. 10. 2016 proběhne úplněk v Beranu. Bude to akční období a Štíří to poznají hlavně v pracovní sféře. Atmosféra na pracovišti a také okruh spolupracovníků, bude mysl těchto jedinců velmi zaměstnávat. A protože jde o náročné období, je čas si zajít na preventivní prohlídky a více se věnovat svému zdraví. Energii Štíra jsou přiřazeny tyto orgány - penis, děloha, vylučovací orgány, močový měchýř, tlusté střevo, řitní otvor, jakož i příslušné funkce např. vylučování. Tito zrozenci jsou na spoustu věcí velice citliví. Můžou se u nich projevit potíže emoční, citové. Spoustu věcí ve svém životě nemohou strávit, odpovídají tomuto znamení orgány, které se podílejí na odstraňování nestravitelných zbytků a na čištění všeho, co není čisté. Problémy mohou být s močovým měchýřem, ledvinami a konečníkem. Pozor na zácpu. Znamení Štíra též ovládá sexualitu a plození. Sexualita Štíra je velmi intenzivní a vášnivá a to hlavně v tom případě, když ve znamení Štíra stojí i jiné planety. Ženy mohou mít problémy s otěhotněním nebo při porodu a musí se starat celoživotně o své ženské orgány. V opačném případě se zde může projevit náchylnost k cystám. Vše je o zdravém životním stylu. Muži by neměli zanedbávat problémy s prostatou nebo s varlaty.

Motivační heslo na říjen. Mám život vyřešen. Všechny mé závazky jsou splněny. Jsem zdravý člověk a spolupracuji rád se schopnými lidmi. Obklopuji se kvalitními lidmi. Mám vše v pořádku na úřadech. Dodržuji, co slíbím a obklopují mě spolehliví lidé.

Co čeká Štíry v roce 2016 rekapitulace roku 2015

https://www.youtube.com/watch?v=Vy8_VUZVixY

STŘELEC

Říjen

Novolunní 01. 10. 2016 ve Vahách

Úplněk 16.10. 2016 v Beranu

Novolunní 30.10. 2016 ve Štíru

Říjen je desátým měsícem gregoriánského kalendáře a má 31 dní. Český název je odvozen od jelení říje. Tento měsíc je zajímavý tím, že v něm proběhnou dvě novoluní. První bude hned na začátku měsíce. Novoluní ve znamení Vah proběhne dne 1. 10. 2016. V tento den bude Slunce, Luna a Jupiter v konjunkci. Milí Střelci, Jupiter je vaše vládnoucí planeta, a proto bude toto novoluní a celý měsíc říjen pro vás velmi významný. Můžete se těšit na nějaké ocenění. Někdo vás může pochválit. A víte co, kdybyste měli pocit, že vás v okolí někdo nechce pochválit, tak se pochvalte sami. Poklepejte si na ramena a řekněte si, jak jste výborní. Ujistěte sami sebe, že se milujete. Víte proč je to důležité? Protože to, jak se k sobě chováte, protože to, co so o sobě myslíte, to z vás vyzařuje a tak se k vám chová i vaše okolí. Můžete potkat zajímavého člověka, který vás v životě hodně posune. Rozhlížejte se, ať ho nepřehlédnete. Určitě je někdo důležitý kolem vás. Jeho vliv na váš život se může ukázat až v budoucnu. Někteří lidé vstoupí do vašeho života a celý ho změní. Někteří lidé vstoupí do vašeho života a vy si jich vůbec nevšimnete. A někdy se může stát, že přehlédnete někoho důležitého. Tak pozor na to milí Střelci, ať se vám to nestane právě v těchto dnech. Střelci, kteří měli zájem se dostat do nového společenství, mezi nové lidi, tak těm se to může nyní povést. Střelci, když chcete někam patřit, víte jak na to? Obklopujte se energiemi lidí, které obdivujete. Čtěte o nich. Čtěte o tom, co dělají. Snažte se získat co nejvíce informací a pohybovat se v okolí těchto lidí. Mluvte o nich, mluvte s nimi a hlavně pracujte na sobě. Snažte se chovat diplomaticky. Víte, že vám vládne Jupiter a že máte osobní kouzlo? Tak ho využijte. V říjnu si budete dělat pořádek ve svých přátelích. Kdo je přítel a kdo není? Přítele poznáte tehdy, když něco potřebujete a on vám pomůže. Potom má každý člověk spoustu známých, kteří slouží k tomu, aby vám nebylo smutno. Ale dobrých přátel je potřeba si vážit. Jestli je někdo takový ve vašem okolí, tak mu zavolejte a naplánujte společnou aktivitu. Tento měsíc budete někam pozváni. Jděte na všechny akce, protože zažijte něco úžasného. Dne 16. 10. 2016 proběhne úplněk ve znamení Berana. Vše co je pod vlivem beraních energií je náročné a akční. A u vás se to projeví v partnerských vztazích. Doufám, že to nebude žádná Itálie. Ale záleží na vás, Všímat byste si měli také svých potomků. Možná vás potřebují. A nerozčilujte se, když nedělají to, co chcete. Dne 30. 10. 2016 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Jeho vliv pocítíte hlavně příští měsíc.

Motivační heslo na říjen. Mám život se kterým jsem spokojen. Mám dostatek kvalitních přátel. Dobře vycházím s partnerem a se svými dětmi a jsem kreativní. Tvořím a plodím.

Co čeká STŘELEC v roce 2016 rekapitulace roku 2015

https://www.youtube.com/watch?v=G4Y-T1coM-k

KOZOROH

Říjen

Novolunní 01. 10. 2016 ve Vahách

Úplněk 16.10. 2016 v Beranu

Novolunní 30.10. 2016 ve Štíru

Říjen je desátým měsícem gregoriánského kalendáře a má 31 dní. Český název je odvozen od jelení říje. Tento měsíc je zajímavý tím, že v něm proběhnou dvě novoluní. První bude hned na začátku měsíce. A druhé na konci měsíce. Novoluní ve znamení Vah proběhne dne 1. 10. 2016. V tento den bude Slunce, Luna a Jupiter v konjunkci. Takže to bude velmi silné novoluní. Vždy, když je ve hře Jupiter, jedná se o silné události. U Kozorohů se vše bude týkat jejich práce. Kariery, vzestupu a nových příležitostí. Druhá polovina roku 2016 bude pro tyto jedince velmi úspěšná. At už se jedná o Kozorohy, kteří jsou v pracovním procesu, o Kozorohy, kteří podnikají, o Kozorohy, kteří chtějí do politiky, nebo o Kozorohy, kteří jsou v důchodu, tak pro všechny nastává akční období. Planeta Jupiter se minulý měsíc přesunula po delší době do znamení Vah, a to je o společenství. Celospolečenské události budou také velmi zajímavé. Všude se budou řešit vztahy. Ve státě, ve firmách, v organizacích, ale také na osobní úrovni. A Kozorohové dostanou příležitost se uplatnit. Tedy ti chytřejší, ti schopnější, ti, kteří vědí, co chtějí. Jsou totiž i tací jedinci, kteří kňourají, že nic nefunguje, že nic nejde, a neustále hledají, kdo za to může. Kozorohové? Kdo za to může? Jen vy sami! Žádná krize, žádná společnost, žádné okolí! Jen a jen vy sami. Jaké si to uděláte, takové to budete mít. A planety stojí na vaší straně, takže makejte a hurá, je potřeba jít vpřed. Zvednout si životní laťku zase o něco výše. Dne 16. 10. 2016 proběhne úplněk ve znamení Berana. A vždy, když se jedná o energie Berana, jedná se o akční období. A pro Kozorohy to bude období, ve kterém se budou muset opět zamyslet nad svým bydlením. Rodinným zázemím. Jak a co se děje ve vztazích v rodině. A zase bude ve hře Uran a ten je nepředstavitelně originální. Jeho vliv dokáže v životě člověk udělat velký zmatek, anebo připravit tak nečekanou změnu, že jen ti silní jedinci dokáží správně zareagovat. A Kozorohové jsou silní jedinci. Alespoň ti, kteří se vyvíjejí kvalitně. Jestliže ale Kozoroh sejde ze své cesty a nedaří se mu, tak je potřeba se klidit z cesty. Potkat neúspěšného Kozoroha je velmi nebezpečné. A potkat Kozoroha, který nemá morální zásady, je šílené. Naštěstí je většina Kozorohů bezvadných a takovým se nikdo vyhýbat nemusí. Dne 30. 10. 2016 proběhne magické novoluní ve znamení Štíra. A to je velmi silné a emocionálně nabité novoluní. Kozorohové budete zírat.

Motivační heslo na říjen. Mám život, se kterým jsem spokojen. Jsem úspěšný člověk a daří se mi dosahovat na úspěch. Bydlím a jsem spokojen. Můj domov je bezpečí. Vycházím dobře se svou rodinou. Pečuji o své tělo.

CO ČEKÁ KOZOROHY V ROCE 2015/2016

https://www.youtube.com/watch?v=e00YJ1iuj0E

VODNÁŘ

Říjen

Novolunní 01. 10. 2016 ve Vahách

Úplněk 16.10. 2016 v Beranu

Novolunní 30.10. 2016 ve Štíru

Říjen je desátým měsícem gregoriánského kalendáře a má 31 dní. Český název je odvozen od jelení říje. Tento měsíc je zajímavý tím, že v něm proběhnou dvě novoluní. První bude hned na začátku měsíce. A druhé na konci měsíce. Novoluní ve znamení Vah proběhne dne 1. 10. 2016. V tento den bude Slunce, Luna a Jupiter v konjunkci. Takže to bude velmi silné novoluní. Vždy, když je ve hře Jupiter, jedná se o silné události. Vodnáři by se měli zaměřit hlavně na oblast vzdělávání. Protože tím, že se v minulých měsících posunuli do nových životních oblastí, potřebují získat nové informace. Vodnáři, budete konfrontování s vírou. A někteří z vás ještě více propadnou ezoterice. Duchovní rozvoj, který u vás nastal v minulých měsících, nelze přehlédnout. A protože nastala změna vaší duše, měníte se i vzhledově. A protože většina Vodnářů ráda cestuje tak ve druhé polovině roku 2016 se jim pootevře cesta do zahraničí. Vodnáři? Anebo že by někdo z vašeho okolí působil v zahraničí a vy s ním komunikujete? Je možné vydělávání v cizině anebo spolupráce s cizincem, s cizí firmou. Dne 1. 10. 2016 proběhne novoluní ve znamení Vah. V ten den bude Slunce, Luna a Jupiter v konjunkci. Bude se dařit Vodnářům, kteří pracují v oblasti vzdělávání, nebo kteří mají něco společného s knihami, časopisy, přednášením a učením. Kdo se chce přihlásit na školu, nebo do kurzu neměl by váhat. Někteří Vodnáři budou v říjnu řešit řidičák. Nebo něco kolem auta. Tak pozor na pokuty. Vodnáři, doufám, že máte auto připraveno na zimu a že nejezdíte s prázdnou nádrží. Zůstat někde stát na cestě by se vám určitě nelíbilo. V říjnu se odehraje ve vaší blízkosti důležitá rodinná událost. Snad to bude dobré. V rodině se stále něco řeší. Vodnáři milují společné akce, kde se sedí, pije a jí a kde je veselo. A tak by takovou akci mohli zorganizovat. Ale pozor na alkohol. Aby se nestrhla hádka. A je opět čas na úřady a úřední listiny. Samé papírování, to je blázinec, že? Dne 30. 10. 2016 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Jeho vliv se projeví v příštím měsíci a půjde o karieru.

Motivační heslo na říjen. Mám život naplněný cestováním. Učím se cizí jazyky, vzdělávám se. Věřím. Komunikuji, prosazuji se. Vycházím dobře se sourozenci, se sousedy. Vyřizuji na úřadech.

A máme tady opět konec roku. Přeji vám do dalšího roku mnoho úspěchů. Hlavně štěstí, zdraví, lásku, spokojenou rodinu, úspěch v práci a hojnost v penězích. A těším se, že se s vámi setkám v roce 2017 u své další knihy „ Horoskopy na rok 2017.“

Co čeká VODNÁŘE v roce 2016 rekapitulace roku 2015

https://www.youtube.com/watch?v=RzNvLREd818

RYBY

Říjen

Novolunní 01. 10. 2016 ve Vahách

Úplněk 16.10. 2016 v Beranu

Novolunní 30.10 2016 ve Štíru

Říjen je desátým měsícem gregoriánského kalendáře a má 31 dní. Český název je odvozen od jelení říje. Tento měsíc je zajímavý tím, že v něm proběhnou dvě novoluní. První bude hned na začátku měsíce. A druhé na konci měsíce. Novoluní ve znamení Vah proběhne dne 1. 10. 2016. V tento den bude Slunce, Luna a Jupiter v konjunkci. Takže to bude velmi silné novoluní. Vždy, když je ve hře Jupiter, jedná se o silné události. A Ryby budou muset řešit opět peníze a majetek. Už zase? Řeknete si, když čtete tyto řádky? Ano zase, budete se tímto tématem muset zabývat až do konce roku 2016. Milé Ryby budete se muset naučit přehodnotit svůj vztah k penězům. Ryby, které podnikají, budou muset změnit finanční hospodaření ve firmě. Kdo je zaměstnán, může počítat s tím, že jeho firma nastolí nová finanční pravidla. A taková malá firma je každá rodina. Milé Ryby zamyslete se nad stavem svého hospodaření. Jak máte zpracovanou energií financí? Jde o to, že právě v roce 2016 máte lépe pochopit, na jakém principu fungují finanční energie, Budete postaveni před rozhodnutí, zda se zadlužit, anebo ne. Ti jedinci, kteří v minulosti nerozumně hospodařili se svými financemi, tak budou muset složit účty. Některé Ryby čeká jednání v bankách, na úřadech. Bude potřeba vyřešit také majetky, které s někým tito jedinci vlastní. A kdo zatím nevlastní, tak po tom může toužit. V říjnu je vhodné období na investování. Ale většina Ryb investiční talent nemá a tak by bylo dobré se poradit s nějakým odborníkem. K penězům je potřeba přistupovat, jako k velmi inteligentnímu partnerovi. Peníze jsou dobrý sluha, ale zlý pán. A většina transakcí je potřeba dobře promýšlet. Ryby a pozor na nějaké společenství lidí, nebo na člověka, který vám bude nabízet finanční zhodnocení. Nevěřte slibům, věřte faktům. No a Ryby po čem toužíte? Je možné, že potkáte partnera z minulosti. Je možné, že potkáte někoho, s kým jste se minulosti milovali. Prostě sexuální touhy budou u vás v tomto období hrát důležitou úlohu. Jestli máte stabilního partnera, tak mu nabídněte nové sexuální polohy a určitě váš partner bude zírat, když nakoupíte erotické pomůcky. Ryby nestyďte se. Je potřeba, vaši sexualitu oživit. Někteří jedinci to nebudou mít tak veselé, protože je možnost, že budou řešit majetek nebo finance s partnerem s minulosti. Například alimenty, nebo nevyřešené majetkové vyrovnání. Dne 16. 10. 2016 proběhne úplněk ve znamení Berana. A to bude pecka. Vše co se odehrává pod vlivem energií Berana, je o akci, o novém směru a také o tom, že si musí člověk vše vybojovat, nic není zadarmo. A protože v době úplňku bude ve hře navíc planeta Uran, tak je možné, že zvrat, který Ryby prožijí, je přinutí přemýšlet o tom, jak budou v budoucnu vydělávat. A navíc milé Ryby připravte se na to, že si uvědomíte, že v životě platí i jiné hodnoty, než jsou peníze. Jaké? Například zdraví, láska, rodina, vzdělání, spokojený domov. Jo, jo člověk si často uvědomí, co měl, až když to ztratí. Takže, vy ztratit nemusíte, ale uvědomte si na kom a na čem vám záleží. Dne 30. 10. 2016 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Magické novoluní, které umožní otevřít se fantasii a snění.

Motivační heslo na říjen. Mám v pořádku svou finanční situace. Mám své peníze pod kontrolou. Investuji s rozumem a promyšleně. Uznávám i jiné hodnoty než peníze. Vím ale, že jsou finance důležité a mám v nich pořádek.

Co čeká RYBY v roce 2016 rekapitulace roku 2015

https://www.youtube.com/watch?v=RwiHF45HPnw

SPISOVATELKA a astroložka Martina Blažena Boháčová

Cestovní a vzdělávací agentura MaVi, s.r.o

Internetová televize CESTY K SOBĚ, rozhovor o mé práci

http://cestyksobe.cz/martina-blazena-bohacova-karma-a-minule-zivoty/9441