0 CZK

Program CHORVATSKO, Dramajl , 20km od Rijeky. ČAROVÁNÍ V CHORVATSKU. Pojeďte se mnou a děti jsou vítány.

Termín 4.8-11.8.2017

Dramajl je předměstí Cerkvenice, prostředí má léčivé účinky. Moře je tam průzračné a teplé. Doprava autem velice příjemná. Doprava je vlastní. Jestli budete mít zájem, můžeme vyrazit auty všichni najednou. Aspoň bude na cestě legrace a větší bezpečí. Budeme mít jeden druhého. Můžete se také domluvit mezi sebou, jak zaplnit auto. Propojím vás. Hlásit se můžete SMS na č. 603 37 56 26. Můžete vzít i děti, uvítám to, také budu mít sebou třetáka :D. Vařit si budeme každý sám anebo dohromady, podle domluvy, alespoň bude sranda. Kuchyň v apartmánech, samozřejmě sociální zařízení.

APARTMÁNY JSOU VELICE ÚTULNÉ, jezdí tam Německá klientela a ubytování je u České majitelky.

 

Cena za apartmány

Apartmán 1 – OBSAZEN

Apartmán 2 – OBSAZEN

Apartmán 3 – OBSAZEN

Apartmán 4 – OBSAZEN

 

PROGRAM

MAGICKÉ RITUÁLY V CHORVATSKU.

V životě každý člověk řeší 12 základních životních témat. Všechna tato životní témata jsou zahrnuta v astrologii. V astrologii existuje 12 domů a každý dům zahrnuje určité životní téma. A právě v CHORVATSKU se naučíme pracovat s těmito tématy. Naučíme se v praxi dělat magické rituály. Každý den bude probíhat škola, ale samozřejmě tak, abyste měli dostatek času ležet u moře. Anebo dělat různé výlety.

Uděláme si také noční rituál, ten je úžasný a u krásného, průzračného moře bude ještě úžasnější. Vytvoříme vzájemně kruh lásky a harmonie a uvidíte, nebude se vám chtít ani domů.

Sebou si odvezete popsaný karmický deník. Budete překvapeni, jak se napojíte na jiné životy. Součástí meditací bude také práce se šamanským bubnem. Těším se s vámi na týden splněných přání.

Cena týdenního semináře 2500,-Kč. Ubytování se platí do konce února 2017. Seminář si zaplatíte až těsně před odjezdem.